Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a párom kiakadása, amiért egy másik fiúval mentem színházba?

Figyelt kérdés

Régóta nyaggatom, hogy menjünk el, mert én nagyon szeretem a színházakat, hát ő már kevésbé örült az ötletnek, mikor még a kapcsolatunk elején elvitt egyszer, akkor is majd szét unta az agyát, a szünetbe majdnem le is lépett. És már vagy fél éve könyörögtem, hogy menjünk el, de ő nem volt hajlandó eljönni, így aztán az egyik fiú ismerősöm fölajánlotta, hogy akkor elvisz ő. Mikor mondtam ezt a páromnak, azt mondta szó se lehet róla, tudja hogy annak a srácnak tetszem, és csak azért akar elvinni. De a jegyek már megvoltak, és én meg menni akartam, szóval a tiltása ellenére elmentem.

Azóta nagyon haragszik rám, de szerintetek jogosan? Tényleg csúnya dolog volt ez tőlem?



2016. jan. 1. 21:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%

ne hallgass a sok kompelxusos, sérült emberre


szabad ember módjára döntöttél. semmi jog nincs megmondani, még megkérni se arra hogy ne menj el valahova ami számodra örömet okoz.


nevetségesen primitívek az emberek. Cselekedj belátásod szerint!

2016. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
43%
10: Egyszer megtörténik valami, nem biztos, hogy még egyszer meg fog. De a te döntésed.
2016. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmentem volna... Bár nem értem, hogy lehet a színházat unni. :D
2016. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
75%

Igen.

Gondolom te sem örülnél, ha a barátod egy olyan lánnyal menne közös programra akinek régebben nagyon bejött, ráadásul úgy, hogy tudja, nagyon rosszul éreznéd magad miatta, de nem érdekelné.

Nem kell naivnak lenni, semmi nincs hátsó szándék nélkül, ha fiúkról és lányokról van szó.

Az 55%-os mondott valamit, de akit ilyen önérdek vezet mindenhová annak nem kell kapcsolat. A jegyek már megvoltak, nyilván nem véletlenül.

Történt valami közted meg a srác között régebben, neked bejött?

2016. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
41%
Abban van igaza a partnerednek, hogy ne olyannal menj már el, akinek bejössz. Barátnők nem voltak erre? Nem jósolok sok jót a kapcsolatotoknak...
2016. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%
Pár hónapja talán még azt mondtam volna, hogy nem, bár a konkrét kérése után mentél, szóval nem valószínű. Mindegy. De miután az exem egy ilyen szituációban csalt meg egy rohadt jó kapcsolat után, azt mondom, hogy teljesen indokolt a felháborodása.
2016. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%

Hogy őszinte legyek én megértem a csajt. Ha az a fantasztikus srác, akivel mindenki olyan heves szolidaritást mutat annyira nem képes, hogy bedobjon egy kávét/energiaitalt és "végigszenvedjen" egy kb két órás darabot, akkor képzelem mit meg nem tesz még az imádott lány kegyeiért.

A barátomnak elég sok olyan dolga van, amiért én alapvetően nem rajongok és olyan helyekre jár, ahova én magamtól nem tenném be a lábamat, de amikor megkér, hogy menjek el vele, mert neki az fontos, akkor nem utasítom vissza sokadszorra is. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ennyit nem képes megtenni érte. Persze biztos velem van a baj, de nem megcsonkítani akarta, vagy áttéríteni egy másik vallásra.

Igenis joga van elmenni egy másik sráccal, még ha annak anno tetszett is, ha nem történik köztük semmi. Jól érezték magukat. Pont. Nehogy már a pasija legyen felháborodva, ha annyira nem képes, hogy azt mondja, "Drágám, én nagyon nem szeretnék elmenni erre az előadásra, de tessék, megvettem neked a jegyet és vidd el az egyik barátnődet". Így talán nem merült volna fel benne, hogy másik sráccal megy. Ha a teszkóban nem kapok friss borjúrábszárat, elmegyek az ósönbe friss borjúlábszárért, ha azt szeretnék vacsorázni és ez nem azt jelenti, hogy onnantól kezdve nem a teszkóban fogok vásárolni minden mást, amit eddig csak azt, hogy az ósönben jobb a friss borjúlábszár és ha a teszkó nem szállít be a kedvemért, akkor én miért ne egyek olyat, amit szeretek? Lehet önzőség, de miért ő mondjon le a színházról? Most még csak a színházról, de később ki tudja még, miről...

Mellesleg milyen férfi az, aki megtilt bármit is a barátnőjének? Megkérni lehet, az oké, de nem az alattvalója, hogy tiltásoknak engedelmeskedjen, hanem egyenrangú fél, aki ebben a szituációban előrébb helyezte a saját szórakozását, mint a párja kicsinyes féltékenységét. Ha ennyi energiát feccöl a féltékenykedésbe, helyette már inkább kompenzálhatná a színházundorát más figyelmességekkel, hogy az asszony ne menjen színházba más férfival.

Bocsánat a regényért. Amúgy fogadni mernék, hogy az eddigi válaszolók többsége férfi. A másik oldalt figyelembe se veszik, csak arra koncentrálnak, nekik mi esik szarul. Elhiszem, hogy rossz, de lehet tenni ellene.

2016. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos szerintem.. Tök mindegy, hogy tetszel a srácnak vagy sem, és hogy miért akar téged elvinni. A részedről ez csak színház volt.
2016. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
25%

17#

Ha szerinted nincs semmi baj nincs ezzel akkor veled van nagy baj. Ami abból is látszik, hogy az ebben a kapcsolatban felmerült példát Tesco és Auchan-ban vásárolt borjúlábszárral próbáltad illusztrálni. Hát ez k*vára nem ugyanaz a szitu.


De majd megnézném a te arcod, ha a párod valahová az exével menne el.

Azt meg nem tudom miért tartod normálisnak, hogy a párod mellett végigszenvedsz egy programot amit egyáltalán nem élvezel. Nem is értem a párod akkor miért szeret menni mert őszintén szólva nekem nem tetszene, ha valahová elhívnám leendő barátnőmet, ő pedig végigunná az egészet.

2016. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
28%
Te már nagyon akartál, felajánlották,és te meg éltél a lehetőséggel. Nincsen ebben semmi rossz szerintem, hogyha tudni lehet, hogy megbízható, hűséges vagy, és szavahihető, és te tényleg csak színházba akartál menni. Legközelebb erről ne panaszkodj senkinek, pláne egy pasinak - lehet, hogy ez volt a baja, hogy egy pasinak panaszkodtál, ezzel okot adva a féltékenységre - hanem szerintem menj el egyedül, vagy valami rokonnal esetleg, vagy hát baránőddel is talán jó, de pasinak szerintem erről ne panaszkodj, mert az már gyanús lehet, és tök érthető, ha arra ugrik a párod. Azzal, hogy panaszkodtál, leegyszerűsítve kb randira hívtad azt a másik pasit, könyörögtél annak a másik pasinak, hogy menjen el veled színházba/ randizni. Szóval egy pasival ez egy nőnek lehet bármilyen találka, és benne lehet, hogy esetleg csókkal v egyébbel végződik, mégha nem is vagy olyan, akkor is bele lehet gondolni oda.
2016. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!