Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom mikroszkópikus méretév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mikroszkópikus méretével hogyan tovább?

Figyelt kérdés

4hónapja randizunk már,eddig nem akart együttaludni,most szilveszterkor volt (lett volna) az első együttlétünk,de ..de..de...a dolog a lába között nem volt 5-6 centinél nagyobb,én ilyet nemhogy nem lttam még,de nem is hallotam hasonlóról..az óvszer is nagy volt rá, be sem tudta rakni a kis koktélvirslit.


azt mondta ezért halasztotta a dolgot ilyen sokáig,mert félt,hogy kinevetem...hát ezen nem nevetni van kedvem,hanem sírni:((

annyira cikinek találom,hogy a barátnőimnek sem merek róla beszélni,ezért írom ide.

beleszerettem ebbe a férfibe,de szex nélkül nem tudok elképzelni egy párkapcsolatot:(((



N27


2016. jan. 2. 12:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legnagyobb félelmem...

szegény srác és szegény te!

Ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni..vagy nagyon jól orálozik vagy semmi sem lesz.Esetleg műteni nem lehet?

2016. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

magyarázkodott valami műtétről,de nem is tudom mit mondjak.

jóképű,magas,jókiállású férfi,aztán koppp.



persze nyugtattam,hogy nincs baj,majd gyakorlunk,kísérletezünk,tudom,hogy nem tehet róla,de mélyen sokkol a dolog

2016. jan. 2. 12:32
 3/27 anonim ***** válasza:

jajj hát nyugalmi állapotban nekem is ennyi...


Egyébként a sárc hány éves?

2016. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

5-6 cm?? Hello darkness my friend🔎💧

Komolyan,és mereven mekkra? Mert tudod, vannak olyan "dolgok" amik alapon kicsik viszont izgalmi állapotban 2-3 szorosára dagadnak(bár 6 cm háromszorosa is 18).. amúgy ez tènyleg fontos kérdés,mert ha szeretsz valakit azzal együtt is akarsz lenni testileg is..és szerintem minél inkább szeretsz egy embert,annál inkább kívánod..nehéz ügy mert szex nélkül nem működik a párkapcsolat..

2016. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Mi sokkol ezen melyen? Oke, kisebb mint amire szamitottal de a fizikailag nincs akadalya a szexnek.
2016. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

ő 30


mereven volt akkora.(és elég puha volt úgyis)

be sem tudta rakni.

2016. jan. 2. 12:43
 7/27 anonim ***** válasza:
10%

IQ-dnál mégis nagyobb!


Szerintem hagyd el, jobbat érdemel nálad, aki nem neveti ki a háta mögött, és ne alázza porig vadidegenek előtt a neten.

2016. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

7es,neked is ekkora van?:(


nem tudod kiről van szó,hogy aláznám meg?

2016. jan. 2. 12:52
 9/27 A kérdező kommentje:
még annyit,hogy pont hogy nem akarom megalázni,ezért nem a barátnőimmel/anyukámmal stb beszélem meg a problémát
2016. jan. 2. 13:02
 10/27 Marci.. ***** válasza:
70%

Szánalmas itt 1-2 válasz c:


Kezdjük ott hogy én azt vallom hogy a szex nem feltétlenül fontos egy olyan kapcsolatban ahol a felek szeretik egymást DE!

Azért kell,ez egy tény még ha nem is napi szinten és azért 5-6 centivel lehetnek fizikális akadályai is pláne...ha...puha..vagy hogy fogalmaztál.


Úgy hallottam hogy az ilyen problémával küszködő párok azt csinálják hogy a nő mással fekszik le,érzelem nélkül csak az élvezet kedvéért mert nem tudja a barátja/férje kielégíteni.

Ez elméletben megoldás lehet azonban gyakorlatilag semmi értelmét nem látom mert azért valahol megcsalás ez is.

Másik szokott még lenni hogy húzzátok egy darabig aztán megcsalod mert szükséged van a szexre,ez nem feltétlenül a te hibád lenne de azért csúnya dolog az is.

Szerintem a műtétet azért mondta mert nagyon zavarba jött és ilyenkor mindenki beszél mindenről hogy valahogy győzködje a másikat (ez nem csak a szexre vagy a párkapcsolatokra vonatkozik).

Én ilyen műtétről még nem hallottam és el sem tudom képzelni,mert szerintem nincs ilyen hogy ott lent meghosszabbítják..


Sajnálom de ennyit tudok ehhez hozzáfűzni,azért tegyetek még pár próbát hátha:)

2016. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!