Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők jobban bírják a szexment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jobban bírják a szexmentességet?

Figyelt kérdés

Mármint ha nem nem élnek egy éjszakás kanadokkal, mert nem fér bele az erkölcsükbe, és jelenleg nincs tartós kapcsolatuk.


23/F



2016. jan. 2. 18:25
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
92%
Kapcsolaton kívül jobban.
2016. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Te normális vagy? Menj te prostihoz. Te inkább ne válaszolgassál, mert közel sem hasznosak a válaszaid.

Discko meg ilyenekbe nem járok. Mondom normális lányok!

Közel sem a discoban részegedős csajok a célközönségem.

2016. jan. 2. 18:36
 13/48 anonim ***** válasza:
0%
nem csoda hogy nem találsz csajt dugásra mert 1 gyökér vagy.....
2016. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
92%
Tudományos szempontból vizsgálva a hormonok terén: IGEN.
2016. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább neked lehet valami beütésed. Beütéseid...
2016. jan. 2. 18:38
 16/48 anonim ***** válasza:
18%

A lányok nagyon ritkán mennek bele folyamatos szexkapcsolatba. Kalandozni jobban szeretnek mert ők is szeretnek ám vadászni.

Felvenni egy csini rucit a buliba aztán élvezni miközben körbezsongják őket a férfiak. Buliznak, fiúkhoz simulva táncolnak, felizgulnak majd az éjszakát megkoronázzák, hogy a számukra legjobb férfivel lenyomnak pár menetet.

2016. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
márt le írtuk a nők a pasik legjobbjaival sexelnek csak
2016. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Igen, általában jobban bírják.
2016. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Akkor én is a legjobbak közé tartozom? Nem hiszem...
2016. jan. 2. 18:44
 20/48 anonim ***** válasza:
93%
Ki lehet bírni. Amikor nem volt kapcsolatom, lefoglaltam magam mással. Tanulás, sport, munka. Kitölti az ember életét ez. Illetve több maszti. Viszont, szerintem sokkal-sokkal rosszabb, ha van valakid és úgy nincs szex. Volt olyan kapcsolatom, ahol az akkori párom nagyon sokat dolgozott, és nem volt már energiája szexelni. Volt, hogy két hónapig SEMMI nem volt. Na, akkor a falat kapartam. Ha nincs senkid, akkor egyszerűbb, mert nincs kire vágyni. 23/N
2016. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!