Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők jobban bírják a szexment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jobban bírják a szexmentességet?

Figyelt kérdés

Mármint ha nem nem élnek egy éjszakás kanadokkal, mert nem fér bele az erkölcsükbe, és jelenleg nincs tartós kapcsolatuk.


23/F



2016. jan. 2. 18:25
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
38%

Azt hiszem, mi jobban bírjuk és valóban sokunknak nem fér bele az egyéjszakás az erkölcsrendjébe.

Én elég sokat bírtam kapcsolaton kívül, és amikor a házasságom tönkrement, kapcsolaton belül is. Most viszont egy (tartós) szex kapcsolatban vagyok mégpedig egy nagyon egyszerű okból: a válás után még nem vagyok kész egy komoly kapcsolatra, több okból sem. De ez a szex kapcsolat legalább feloldódást hozott. És ostoba az, aki megítél másokat és úgy gondolja, hogy ez nem normális. Én pl sokkal emészthetőbbnek tartom mint a felelőtlen egyéjszakás kapcsolatokat. És az sem igaz hogy szex kapcsolatot csak jóképű csődörökkel tartunk fent. Én pl kimondottan olyan választottam, aki jó fej meg minden, de biztosan nem szeretnék bele. És számomra egy szex kapcsolatnál is fontosabb a humor, a stílus és az egyéniség mint az, hogy jóképű-e.

2016. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem nemtől függ, hanem egyes embertől. Én pl. magamról nőként tudom, hogy erőteljesen szexuális típusú ember vagyok, de ettől függetlenül hosszú szexmentesség esetén sem tudnám magam rávenni, hogy olyan emberrel lefeküdjek, aki iránt nem érzek szerelmet (volt már, hogy visszautasítottam lehetőséget, nem a levegőbe beszélek). Hogy ezt ki hogy értelmezi, hogy bírom, mert nem adtam be a derekam, vagy épp nem bírom, mert attól még "viszketett"...

(van vőlegényem, privátot nem kérek)

2016. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy vagyok vele, hogy szeretem a szexet párkapcsolatban, de amúgy nem tartom létszükségletnek.

Most pl 7 éve nem szexeltem és sosem tartottam ezt furának, nem is igazán jut eszembe. És még mielőtt ezzel jönnél, nem vagyok szűz.

2016. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Jó volt benneteket olvasni. Őszinte válaszokat kaphattunk.
2016. jan. 3. 01:50
 45/48 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nemfüggő. Mindkét nemben van olyan, aki jól bírja a szexmentességet és olyan is, aki szenved tőle. Elvileg a tesztoszteron szinttől (is) függ, hogy valaki mennyire vágyik a szexre. A férfiaknak általában magasabb a tesztoszteron szintje, emiatt lehet, hogy nagyobb libidóval is rendelkeznek. De én pl. nő vagyok és rendellenesen magas a tesztoszteron szintem és mégsem vágyok egyáltalán a szexre, sem kapcsolatban, sem pedig azon kívül. Úgyhogy ezek szerint a hormonokra sem lehet mindent ráfogni. :)
2016. jan. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
5%

nagyon sok mindentol fugg neveltetes erkolcs normak es ertekrend tanult viselkedes

Sok ember nem tanulta meg mashogy csak szexel kifejezni az osszetartozast es a szeretetet.

Pedig tobb mas formaja is letezik

Egy egeszseges ember kapcsolatra szeretetre gyengedsegre vagyik nem szexre

2016. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy feltétlenül jobban bírják, csak kevesebbet nyafognak, ha nem találnak partnert, mert a férfiak nagy részével ellentétben nem gondolják, hogy a szex alapvető jog, ami minden esetben jár nekik.
2016. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Ekkora marhaságot utolsó...neked ezt tanították vagy magadtól...?
2016. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!