Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiába van meg bennem a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába van meg bennem a szerelem iránta, azon kapom magam mostanában hogy nagyon megkívánok egyegy fiút. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

lassan két éve vagyunk együtt barátommal, sokszor volt köztünk vita, durvák is, de sokszor (pl most) jó ideje jól megvagyunk,érzem h törődget velem mert régen ez volt a baj...na már most az a harci helyzet hogy hiába van meg bennem a szerelem iránta, azon kapom magam mostanában hogy nagyon megkívánok egyegy fiút...de olyan szinten hogy legszívesebben ráírnék az épp aktuálisra hogy jöjjön le vagy vigyen el magához és szexeljünk...régebben inkább olyan volt h kintézetre bejött egyegy srác és kész,de mostanában nem így van és az sem tántorítana vissza hogy megcsaljam, mert úgy érezném még a régi sérelmek miatt hogy megérdemli..é ami a poén hogy mostanában veled sem kívánom a szexet és rosszul is esik neki. meg nem érti..nyilbán ebből fakad h más után vágyom de nem tudom mit tegyek. egyébként a szex is olyan koztunk mint maga a kapcsolat, ol fergeteges hol szinte már rossz...eléggé összetett a kapcsolatunk, régen volt sok problém szívesen elmondanám valakinek aki volt hasonló helyzetben és nem pinaleső pszichopata..

egyébként az első volt nekem is ő és neki is én

18L, 18F



2016. jan. 4. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyire hullámvasút a kapcsolatotok akkor mi lesz később mire fogtok alapozni!

Szerintem még nem élted ki magad és lehet ezért is kacsingatsz más felé! Fiatal vagy élvezd az életet... ;)

2016. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, túl fiatal vagy ahhoz, hogy beleragadj ebbe.
2016. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak szexeltek, és te nem elégültél még ki soha! A csajok néha évtizedekig hiszik azt hogy az a kis kéj az élvezet, amit az alatt a 2 perc alatt éreznek amig a párjuk elélvez.

Ha van valami alapja, írj privátot, és kielemezhetjük jobban is! Valószínűleg öreg vagyok hozzád, így nem ismerkedni akarok! :-)

Boldog Újévet!

2016. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, nem fogok beleragadni ígérem ha rosszra fordul...vagy ha nem változik a szex része...

köszi, de azzal nem volt gond..csak mostanában nem kívánom őt :/

2016. jan. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!