Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért velem akar lefeküdni? 20l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért velem akar lefeküdni? 20l

Figyelt kérdés
Egy volt osztálytársam,már sokadszorra akar belecsábítani egy "barátság extrákkal" kapcsolatba. Először érettségi előtt,megnézett velem a filmet,majd megkérdezte,hogy mi lenne ha...? Akkor nemet mondtam,a szüzességemre hivatkozva,és ezt el is fogadta.3 év telt el azóta,többször is felhozta a dolgot,ahogyan most is... Több barátnője is volt a három év alatt.Abszolút humoros,és jóképű pasi,én meg egy ronda,kis mellű,kövér lány vagyok,ezért nem értem miért engem kér ilyenre folyton.. Szórakozna velem? Vagy sajnálatból teszi? (Én az első csókon se vagyok túl.) Vagy miért csinálja ezt?

2016. jan. 4. 18:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akiknek a szex könnyű,de a szerelemtől félnek.:)
2016. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem arról van szó,hogy várnék még,vagy hogy nem ígér szerelmet,hanem egy ilyen típusú kapcsolatban nincs benne a csók... Szerintem elég hülyén hatna,hogy nem vagyok szűz,de az első csókon nem vagyok túl...
2016. jan. 5. 08:38
 13/32 anonim ***** válasza:
A szex nem csak annyiból áll, hogy előkapja, beléd teszi, és akkor mindenkinek jó, még akkor sem, ha amúgy nem szerelmes beléd. A csók, a simogatás, a harapdálás és rengeteg egyéb is mind a szexuális kapcsolat része. Annál is inkább, mert ahogy írtad, ő egy amolyan barátság extrákkal kapcsolatot akarna. Persze vannak emberek, akik pl. nem kedvelik, ha hozzájuk érnek szex közben, de általában ez lelki betegséget hordoz. :)
2016. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,felénk pont,hogy minden van ,csak csók nincs egy ilyen kapcsolatban :)
2016. jan. 6. 08:20
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy jól értem, így csak azt írom le, amit kiveszek a szövegből.


A srác le akar veled feküdni. Nem csak egyszer, hanem állandó pajtinak tartana. Neked bejönne a srác is, meg az ötlet is. Nem bánod, hogy nem szerelmes beléd, hiszen kölcsönös a vonzalom.

Viszont tartasz tőle, hogy ő lenne az első.

Nem azért, mert rózsaszín ködös lányálomra vágysz az elsőtől, hanem mert félsz, hogy valami kimarad az életedből (nem az érzelmekre gondolva), ami amúgy a szexuális élet része lenne egy szerelmes férfi esetében.


Jól értem?


Ha ez a helyzet, akkor miért nem kéred meg egyszerűen, vagy súgod meg neki, hogy vonz a gondolat, de türelemre, tanításra, érzéki dolgokra is szükséged van - pl csókolózás?

Nem hinném, hogy nemet mondana.


(Ezzel nem azt mondom, hogy menj bele - részemről hiszem, hogy minden lánynak joga van a rózsaszín ködhöz legalább az elsőnél :D -, de ha csak ennyi az akadálya a dolognak, akkor ez könnyen áthidalható. Attól, hogy nem szerelmes a srác, még lehet figyelmes szerető. Persze, te ismered, hogy mennyire lenne gondos.)

2016. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Igen, jól értetted :) Köszönöm a segítséged! :)
2016. jan. 7. 14:43
 17/32 anonim ***** válasza:
Aktuális még a kérdés lett belőle valami?
2017. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Az erre a kérdésre érkező első privát válaszolóval lett egy egy éves kapcsolatom, a kérdésben szereplő srác eltűnt mint a kámfor...
2017. nov. 6. 16:45
 19/32 anonim ***** válasza:
És amióta szétmentél a pároddal semmi sem volt kérdező?
2017. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Volt 4 kalandom, de semmi komoly. Miért érdekel?
2017. nov. 7. 09:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!