Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert van az h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert van az h a párom nem akar közös képet fel rakni fbre?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én ott, fent sem vagyok. Akkor most ássam is el magam?

Különben meg alapból nem teszek egy képet sem a netre fel.

2016. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatotok, attól még jó lesz, hogy nincs közös képetek fent.

Ha nem jó, akkor meg hiába lesz közös képetek.

2016. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%
A kozos foton van a hangsúly,nem a Facebookon. Egy kapcsolat minőségéről sokat elmond hogy Milyenek a közös fotók. Az pedig mégtöbbet elmond,ha nincsenek is közös fotók.
2016. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

#13

Márpedig az FB-ről van szó, nem a közös képről!

A kérdés: "Szerintetek miert van az h a párom nem akar közös kpet fel rakni fbre?", nem pedig az, hogy miért nem akar közös képet!

.

Ami engem illet, énsem engedném, sőt nem is vagyok használója, mert gyerekesnek tartom.

2016. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyhangú eddigi válaszok után egy másik: sokan kifejezetten tiltakoznak az ilyesmi ellen, mert csajoznak a párjuk mellett és nem akarják, hogy bonyodalom legyen emiatt, hogy az aktuális kiszemelt megtudja, hogy kapcsolatban vannak. De ha egyéb nyomai vannak a kapcsolatotoknak ott, akkor nem ez lesz az oka.
2016. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"A jó kapcsolat titka, hogy nincs jele a facebookon"


Amúgy 1000 meg egy oka lehet. Ha nekem lenne barátnőm, én se raknék ki közös képet vele (mert minek?). Persze ha ragaszkodna hozzá, felőlem felrakhatna, mert nekem végül is mindegy, de semmi késztetést nem éreznék, h mások orra alá dörgöljem, h kivel vagyok kapcsolatban.

2016. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vicc ez a pofakönyv.

Egyébként tiszta röhejesek az állandó pózerek rajta.


Én sem biztos, hogy kiraknám, mert az ismerősökön kívül igazából senkinek semmi köze az egészhez.

2016. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!