Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vállal a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal a párom a Facebook-on?

Figyelt kérdés

2 éve járunk, én 24, ő 32 éves.

Gyakran használja a Facebook-ot. Nagyon bánt, hogy rólam soha egyetlen képet se tett ki, és arra kért, hogy egyikünknek se legyen látható a családi kapcsolata, mert az ránk tartozik csak. Ezzel egyet is értenék, de ha visszamegyek az idővonalán, látom, hogy az exének, akibe nagyon szerelmes volt (ezt a közös barátaink is mondták) nagyon sok bókot, szép idézeteket írt, közös képeket tett fel, a kapcsolati státusz is látható volt, őt teljes mértékben vállalta, sokszor még a profilképe is egy közös, összebújós fotó volt. Az én fotóimat max lájkolja, de soha nem ír hozzá kedves mondatokat.

Nagyon szeretem, de már régóta vagyunk együtt olyan szempontból, hogy igazán felvállalhatna. Szerintetek túlreagálom a dolgot?


2016. jan. 9. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Engem se vállalt egyik barátnőm se, gondolom mert az "ciki" lett volna. Megoldás: letakarítani az egész efbét a retekbe, és pont leszarni a netes felületet.
2016. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

1. elvileg nem ezen mulik, hogy szeret-e valaki. tényleg nem. de.

2. nekem is rosszul esne, mert ha mást már felvállalt, akkor eredetileg ő nem az a tipus, aki nem szereti megosztani a magánéletét. persze lehet, hogy csak a csalodás miatt változott erről a gonodlkodása vagy közben félig beleunt a facebook-ba, változott a személyisége, ahogy idősebb let...stb. ezek is benne lehetnek, mert tényleg nem ezen áll vagy bukik a szerelem, de azért engem is foglalkoztatna.

3. ami a leginkább zavaro, hogy ellentmond kicsit önmagának azzal, hogy téged nem rak ki, de az exét nem szedte le. nekem természetes lenne , hogy levegyem a régi dolgokat, hogy ne bántsam meg az uj párom.

2016. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen valószínű nem akar vállalni hát ez pech...vmi oka van, ő tudja csak a választ...viszont legalább van jó oldala is, facebookon keresztül nem lesznek rossz akarok stb!
2016. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, szerintem marha cinkes lehetett az a sok közös kép, bók, stb. a neten szakítás után, amit bárki láthatott. Lehet nem akar felvállalni, nem látok a fejébe, de hahó, szerintem csak kicsit megégette magát ezzel, és 2x nem akar ugyanabba a hibába esni.
2016. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
második vagyok, jo , de itt azt kéne tudni, hogy az érzéseiben nem biztos vagy önmagában, mert valamiért csak vége lett annak a kapcsoaltnak . lehet nem akarja megint megélni, hogy rola beszéljenek az ismerősök, ha esetleg szakitana.meg idősebb is lett, lehet már nem akarja kiteregetni a dolgokat. azt kéne tudni, hogy bokol-e ugy neked amikor kettesben vagytok, ahogy azt elvárnád és ahogy a régivel tette. ha igen, az már jo. de tapintatlanság, hogy nem vette le a régi dolgokat. lehet, hogy eszébe se jut már, de nem figyelt rád eléggé ezen a téren.
2016. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
szerintem ilyen átmeneti nő státuszban vagy nála...siratja a régit és reméli az újat....de hát addig is vannak bizonyos szükségletek....
2016. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

az #1 írta le a legnagyobb igazságot.

gondolom az exe előtt szégyell téged 100%.

nem egy ilyenről tudok, ahol pont ugyan ez volt a sztori, és utólag derült ki az igazság, hogy szimplán csak cikinek tartotta felvállalni a fész szaron a kapcsolatát.

2016. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem csak kicsit megégette magát ezzel, és 2x nem akar ugyanabba a hibába esni."


#4 akkor egész idővonalát lepucolta volna, és nem hagyja fent az előző kapcsolatából a dolgokat.

ha már annyira nem akarna ugyan abba a hibába bele esni.

2016. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez az átmeneti nő státusz kissé szíven ütött, bár tudom, h nem bántásnak szánta a válaszoló. Nem vagyok szépségkirálynő, de ronda sem, hogy szégyellni kelljen. Főleg az exe előtt.
2016. jan. 9. 16:38
 10/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
52%
Szerintem azért, mert, ha esetleg vége lesz a kapcsolatotoknak, akkor nem akarja a profilját takarítani a közös dolgok után.
2016. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!