Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vállal a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal a párom a Facebook-on?

Figyelt kérdés

2 éve járunk, én 24, ő 32 éves.

Gyakran használja a Facebook-ot. Nagyon bánt, hogy rólam soha egyetlen képet se tett ki, és arra kért, hogy egyikünknek se legyen látható a családi kapcsolata, mert az ránk tartozik csak. Ezzel egyet is értenék, de ha visszamegyek az idővonalán, látom, hogy az exének, akibe nagyon szerelmes volt (ezt a közös barátaink is mondták) nagyon sok bókot, szép idézeteket írt, közös képeket tett fel, a kapcsolati státusz is látható volt, őt teljes mértékben vállalta, sokszor még a profilképe is egy közös, összebújós fotó volt. Az én fotóimat max lájkolja, de soha nem ír hozzá kedves mondatokat.

Nagyon szeretem, de már régóta vagyunk együtt olyan szempontból, hogy igazán felvállalhatna. Szerintetek túlreagálom a dolgot?


2016. jan. 9. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
kérdező! az átmeneti nőt bántásként írtam de természetesen nem a te irányodba hanem a hapsid irányába. ez egy jelenség hogy aki megteheti az visszaél az élet adta ezen mázlijáva és leakaszt magának valakit bárhol bármikor de persze mindezt kifelé azzal a látszattal hogy annyira odavan érte mint a korábbi nőjéért...az hogy mégsem így van valójában arról az egyik árulkodó jel pont az ilyesmi megnyilvánulás (facebook előtt is volt ilyen de akkor kb annyiból ált hogy a haveri kör nem volt naprakész hogy tényleg mi van a szépséges Orsival, mert nem árodozott róla max kérdésre válaszolt)
2016. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
másfelől az még rosszabb helyzet lenne, ha tényleg csak dekorácionak használna , viritana veled a fb-on és titokban az exet akarná ingerelni vele vagy a baráti körek bizonygatni, hogy ő már tullépett a régin. szoval nem biztos, hogy ez egyértelműen negativ jel. te ismered.. beszéljetek őszintén erről, ideje lenne.
2016. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem azokat a válaszokat véleményeket is, hogy a fb-t le kell szärni és nem ezen múlik, de itt a pasi részéről nem ez történik.

Az, hogy nem vállalja fb-on a jelenlegi barátnőt, akkor jogos, ha:

-eddig soha egyet se

-volt már, de azt mind letakarította és elege van ebből az egész hercehurcából

-volt már, de azóta leszokott a facebookról és nem használja vagy tényleg csak a chatet. de ezesetben kérésre be kéne állítani a kapcsolatot.


Ez így nem áll össze. Még ha magától nem is rakja ki, kérésre ki kéne raknia. Még ha közös profilképet nem is, mert azt mondjuk már gyerekesnek tartja, de a kapcsolati státuszt és 1-2 közös képet. Erről beszélned kéne vele, mert azért ez így 2 év után nem egészen normális.

2016. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

egyesek eléggé el vannak itt tévedve.


már magában az is rossz lenne, ha úgy állna hozzá a dologhoz, hogy egyszer majd vége lesz, és akkor majd akar a hóhér képeket törölgetni. ez nem így működik egy igazi kapcsolatban.

az is elég beszédes, hogy az exe képei fent vannak, pedig már mással jár.

ahogy írták néhányan előttem is, valószínűleg szégyell téged, kérdező, és úgy tűnik, hogy az exe előtt.

egyébként tényleg nem ez a fokmérője a szeretetnek, de ha alapjáraton használja a facebook-ot, akkor szerintem alap, hogy megossza a kapcsolatát.

2016. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
randiztam egy lánnyal, késöi gyerek volt két jóval idösebb fiu testvérrel, a fiu testvérei sógornöi bepasiztatták, ö elhagyta srácot de testvérei össze akarták öket hozni ujból, az volt a kifogás hogy felvállaljon hogy a testvérei meg ne tudják kivel van, megalázó volt randi közben amikor letagadott hogy kivel van, volt egy furcsa eset aminek a vége az lett, hogy vége lett a kapcsolatunknak, elválltunk a buszmegállóban kb egy óra mulva kellett volna haza érnie mobil nete nem volt (tudtommal) 20 perccel buszindulás után bejelentkezett (közben irtam neki levelet) levelem elküldtem kiirta, hogy olvasta és nincs válasz.... rákérdeztem szépen, hogy mi van erre állitólag testvérei sógornöi feltörték a facebookját... Történetemben vannak válaszok ugyhiszem
2016. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nos, elhiszem hogy aggaszt a dolog, és jogosan! engem is nagyon zavarna ez, ha mást felvállalt, akkor engem miért ne tudna két év után...szerintem beszéld meg vele, mert nyomasztó érzés lehet, hogy ha úgy érzed pl nem vagy elég jó az exeidhez képest, hogy felvállaljon stb..
2016. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!