Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő is lehet lúzer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő is lehet lúzer?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 13:49
 1/9 opened paradise ***** válasza:
79%
Persze. Alkotmányos joga :D
2016. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy leginkább férfiakra használt jelző, a nők között is előfordulhatnak olyanok, akiknek soha nem jön össze semmi. Szerintem ilyenkor ők is megkapják a lúzer minősítést, bár részemről még nem volt példa, hogy nőt lelúzereztem volna.
2016. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. De azért fel kell állni és próbálkozni tovább, mintha nem lenne a balszerencséjének teljes tudatában.
2016. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván létező jelenség, de én még nem tudtam megfigyelni élőben. Nőként élni nagyon könnyű manapság.
2016. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ii vagyok én élö pl Jó kislány vagyok, és mindig én szívok,mondok egy pl észrevettem akárhányszor is segítek valakinek annál jobban nem hogy jó dolog érne inkább az ellenkezöje,és minap fel tettek ide egy kérdést ami igy hangzott ,hogy valami ilyesmi volt,mért van valaki aki boldog ,hiába vagyok jobb,ember,ha nem vagyok boldog,ez télleg igy van van olyan aki sokkal rosszabb ember a kérdezönél még is jobban él boldogabb stb,Valami ilyet irt a kérdezö is
2016. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehetsz persze, elférsz közöttünk, én férfiként mondom. Nem nézlek ki miatta, mert nő vagy. :)

De amúgy te miért érzed annak magad?

2016. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen, de úgy hozzák ki, hogy úgyis csak a férfi legyen a hibás mindig mindenért...
2016. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 danielszuromi válasza:
Persze. Kérdezd csak meg a csajt az Alkonyat-ból
2016. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Születésétől minden muszlim asszony az.
2016. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!