Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fog hagyni a barátom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog hagyni a barátom ha sikerül lefogynia?

Figyelt kérdés

A barátom elég duci srác, van egy kis pocakja is. Engem nem zavar, ha együtt főzünk akkor egészségeset csinálok meg felajánlottam neki hogy sportolhatunk együtt is. (Plusz én szexinek találom most is..)

Én is duci vagyok, nemrég kezdtem neki egy speciális diétának és mellette sportolok is. De valamiért fáj, ha a barátom a fogyásról beszél vagy arról hogy majd kockahasa lesz, mert én sose leszek az a nagyon vékony lány kockahasam meg pláne nem lesz. Voltam már nagyon vékony, 50 kiló, de nem állt jól, tényleg borzalmasan néztem ki. Akkor voltam először boldog, és akkor jöttek az első fiúk is, mikor már lehetett mit fogni rajtam, volt mellem és megnőtt az önbizalmam is. Ekkor voltam 60 kiló, idáig is szeretnék visszafogyni.

Félek hogy a barátom el fog hagyni ha eléri a célját és keres egy extra vékony lányt :( Múltkor - bár nem tudom hogy viccelt-e - venni akart egy kötényt amin egy vékony kisportolt csaj teste volt és mondta hogy mennyire szexin állna. Nagyon rosszul esett :(

Lehet hogy csak azért van velem mert duci és addig jó lesz egy duci lány is amíg nem változtat saját magán? :(


2016. jan. 10. 14:04
 1/7 opened paradise ***** válasza:

Vele is beszélhetnél erről.


De amúgy veled van és nem mással. Szerintem ne aggódj.

2016. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy a barátodnak kockahasa lesz.Talán le fog fogyni,de nem lesz izmos és szálkás.:)
2016. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el zsírosan főzni.

Viccet félretéve, szerintem úgy ahogy most neked megfelel szerintem megfelelne másik lánynak is és ha akarna már megpróbált volna lecserélni.

2016. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jesszus az ilyent meg kéne beszélnetek. Ha szeret nem hagy el ilyen hülyeség miatt ezt csak te hiszed... Ha valaki lefogy nem változik meg az elvárása.. Pl én is felhíztam tömegelés miatt és nem változott az ideálom pedig én 70 ről lettem 95 kg :) kicsit nagy változás ütött be nálam és annak ellenére nem
2016. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért hagyna el? Ha szeret, akkor veled akar lenni. Amúgy meg te is fogsz fogyni.

Ha elhagy emiatt, akkor jobb is, gondolom te se akarnál kényszermegoldás lenni egy életen át.

2016. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, azért valószínűleg, ha tényleg lefogynál szépen (nem csak kilókat vesztenél, hanem formásítanád magad izommal és megfelelő étrenddel), akkor nem néznél ki rosszul, de ahhoz ugye rendesen kell edzeni pont erre úgymond. Na mindegy. A barátod meg valószínűleg sosem lesz egy testépítő, hogy utána olyan lánnyal járjon, aki szintén szuper vékony szálkás.
2016. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy elhagyna. Az a jó, ha a nőn van mit fogni. :-)
2016. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!