Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hihetetlen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen hihetetlen hogy valaki nem akar családot?

Figyelt kérdés

Bárkinek mondom, hogy én nem akarok férjhez menni vagy gyerekeket szülni, hitetlenkedve néz rám, vagy csak elnézően mosolyog, hogy majd meggondolom magam, ha idősebb leszek. Ez megy már 10 éve, most vagyok 28. Fiatalabb koromban se álmodoztam habos-babos esküvőről, és cuki kisbabákról, mint ahogy most sem. Egyszerűen mindezt nagyon távolinak érzem magamtól, ahogy szerencsére a párom is.

Ha eddig nem gondoltam meg magam, miért gondolják hogy ezután varázsütésre meg fogom? Miért olyan hihetetlen, hogy én így érzem jól magam, kettesben a párommal, a hobbijainknak élve? Minden nőnek muszáj gyereket akarnia?


2016. jan. 10. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Nem muszáj. De komolyabb értelmet nyer egy élet, ha életet adsz valakinek és felneveled. Normál esetmen így megy ez, néhány millió éve az összes élőlénynél a Földön.
2016. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Meglepődnek, mert a legtöbb nő életének ez ad értelmet.
2016. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem, sajnos a legtöbb nő ma már nem akar gyereket.
2016. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Dehogy muszáj,de ez pont azzal jár,hogy az emberek megszólnak emiatt és te nem sértődhetsz meg ezen.Neked jogod van ahhoz,hogy csak a saját örömeidnek élj,nekik meg joguk van ahhoz,hogy elítéljenek emiatt.
2016. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Van párod, vagyis máris cáfoltad a kérdést.


Ha nem akarnál sem gyereket, sem családot, akkor nem lenne párod sem!


Amúgy meg nem. Én sem akarok, egyedüli életre rendezkedtem be, de párom sincs. Más életét azért nem cseszem el, főleg ha ő gyerekpárti.

2016. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Nem hihetetlen, de azért eléggé szembemegy a legtöbb ember természetes, ösztönös késztetésével, ezért ugyanezen emberek meglepődnek rajta.


Te miért lepődsz meg ezen? :)


A te dolgod, hogyan döntesz, de azzal szembe kell nézned, hogy ha meglepő döntést hozol, az átlagtól eltérően élsz, akkor lesznek, akik ezt furcsállják. (Ha piros-kék csíkosra fested a hajad, akkor bevállaltad, hogy ezt többen fogják megnézni, mint ha barna marad...)


De megnyugtatlak: akkor is lesznek ilyenek, ha vállalsz egy gyereket (miért nem kettőt?), akkor is, ha vállalsz kettőt (túl kicsi vagy nagy a korkülönbség), akkor is, ha férjhez mész (miért templomi/nem templomi, miért fehér/nem fehér ruha, miért szűk körű/miért ennyire népes). Szóval az emberek kis százaléka mindenképp talál furát abban, amit csinálsz.

2016. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

"Ha nem akarnál sem gyereket, sem családot, akkor nem lenne párod sem! "


Ezt te se gondolhatod komolyan. Attól, hogy valaki tesz a fehérruhás menyegzőre vagy nem szereti a kisbabákat, attól még miért ne igényelhetné egy általa szeretett felnőtt társaságát??? Miért ne élhetne szerelmi kapcsolatban?

Ne a saját elcs.szett életedből indulj már ki...


Ha két ember egyetért abban, hogy nem akarnak gyereket, de együtt boldogok, ahhoz minek kéne család?

2016. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2%
Nem hihetetlen és nem muszáj minden nőnek gyereket akarnia. Viszont meglepne, ha később ne gondolnál arra, hogy mégis kéne egy gyerek. Nagyon meglepődnék. Csak nehogy késő legyen.
2016. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
El kell fogadnod, hogy sok ember olyan okos, még azt is jobban tudják mit fogsz érezni 10-20 év múlva :D
2016. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is ezt mondogatták. Most vagyok 37 éves, már sok éve élünk együtt a párommal, nagyon szeretjük egymást, de azóta sem gondoltam meg magam baba ügyben. Bennem nincs meg a késztetés a gyerekvállalásra.

Igaz, sokan mondják, hogy így nem lesz nagy család, öregségemre nem költözhetek majd a gyerekeimhez, de úgy vagyok vele, hogy megette volna a fene, ha csak azért akarnék gyereket, hogy bebiztosítsam az öregkori lakhatásomat, ha amúgy semmi más értelmét nem látom és nem vágyok rá.


Azért lepődnek meg, mert ez az általános. A szaporodási ösztön. De nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek ez az élete értelme.

2016. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!