Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mennyire részletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mennyire részletesen mesélik el a szerelmi és szexuális életüket a barátaiknak?

Figyelt kérdés
A lányokat tudom hogy eléggé, én is lány vagyok :D
2016. jan. 10. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bővebben kifejtenéd mennyire, meg miket? :D Érdekelne.
2016. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát mi a legjobb barátnőmmel a randik minden apró kis részletét kitárgyaljuk :D A többi barátnőmmel annyira nem részletesen de a lényeget igen, hol voltunk, mit csináltunk, milyen aranyos dolgokat mondott, stb. :)

Beszélünk az érzéseinkről, hogy mennyire szerelmesek vagyunk, vagy hogy még nem alakult ki, vagy hogy ő az akit kerestünk :)

A szexet is elég részletesen, pózok, fájdalom ha van, előjátéknál mit csináltunk (az elsőnél csak), végkifejlet, én a méretre is rá szoktam kérdezni :D

Azért mindig nem jelentjük be egymásnak hogy taliztunk meg szexeltünk, csak ha nagyon jó vagy emlékezetes volt :)

2016. jan. 10. 22:42
 3/18 anonim ***** válasza:
11%

Én semennyire szinte.

Bár lehet azért mert nincsenek barátaim, haverokra meg ismerősökre meg nem tartozik.

2016. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Elég éretlenek vagytok a barátnőiddel, hogy kibeszélitek ezeket. :) Nem illik. Én férfiként semmit nem mesélek egy havernak sem, max azt, hogy éppen volt-e szex vagy sem.
2016. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim, így nem tudom, amik meg vannak olyan közepes barátok, azok mind vaószínűíthetően melegek, így sosem beszélek nekik erről. De előbb beszélném meg egy szexuálpszihológussa. Bár vele anélkül is beszélnem kell :( Szemét gátlásosság.
2016. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem éretlenség, csak egy társas lény ilyen, nem tudja magában tartani, és semmi rosszat nem mondunk a szerelmünkről.:)

Meg persze nagy a bizalom azokkal az emberekkel akiket a barátaimnak tartok.

2016. jan. 10. 22:45
 7/18 anonim ***** válasza:
én semmit nem szoktam elmondani, még annyit sem, hogy van-e valaki aki érdekel. szexről meg főleg nem beszélek. de nem ez a megszokott, mert én viszont majdnem mindig tudom, hogy mások mit és kivel csináltak éppen.
2016. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
igaza van a csávónak ez tré mit szólnál ha én is kitárgyalnám mekkora a csöcsöd meg hogy pippantasz meg milyen fadarab vagy a sexben? xd
2016. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Negatív dolgokat ritkán beszélünk ki, azt megtartjuk magunknak. Egy férfi ne siránkozzon másnak, azt hagyja meg a Női nemnek!!!

Mondjuk a haverok tudják, hogy az asszony nagyon perverz tud lenni, de a részleteket csak ritkán mesélem el!!!

37F

2016. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerencsére nagy csöcseim vannak és nem vagyok fadarab, kitárgyalhatnál nyugodtan. :D
2016. jan. 10. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!