Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szerint műveletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint műveletlen vagyok, emiatt nincs kedve velem tölteni az idejét. Tényleg ennyire borzalmas ember lennék?

Figyelt kérdés
Én szeretném ha eljarnank közösen vásárolni,sétálni, fürdőbe, vacsorázni,színházba,kiállításra. Klassz lenne egy társas vagy kártyaparti. Szerinte ezek gyerekes dolgok,ő nem élvezi ezeket, és ő politikáról, földrajzrol, történelemről, irodalomról szeretne velem beszélgetni,de én erre alkalmatlan vagyok,nem érdekel. Egyébként olvasott vagyok es diplomás, de sosem ülnék le este a párom mellé, hogy na akkor beszélgessünk József Attiláról. Tényleg változnom kellene? Nem fog ez kettőnk közt működni, jól sejtem?
2016. jan. 11. 06:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hú, tényleg nagyon műveletlen lehetsz, ha kiállításokra és színházba mennél! :D
2016. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A párod rém unalmas lehet. Engem is érdekel férfiként valahol az a terület, ami őt, de emellett az általad leírt programok is kellenek. Abszolút nem vagy műveletlen, nem kell mindenkinek mindenhez értenie amúgy sem, viszont sokkal izgalmasabb az, ha közös élményeket gyűjt két ember, minthogy folyton elmélkedjen otthon ülve ezekről a dlgokról. Néha jó, de hogy mindig? Áhh.
2016. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
A negy hónap alatt sosem mentünk el meg csak a sarki peksegig sem. Szerintetek van valaki mas is a képben es engem rejtegetett?
2016. jan. 13. 16:55
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne más... Kinek kéne ezzel a tahó stílusával?

NEM vagy műveletlen, NEM ostobák a hobbyjaid. Keress olyan párt, aki jobban tisztel. Sok sikert!

L/25

2016. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nincs sok közös bennetek, legfeljebb annyi, hogy ő szereti az irodalmat, te pedig a színházat - ez a kettő eléggé egybevág, híres darabokat meg tudtok nézni színházban, de ezenkívül ő nagyon tapintatlan, és úgy tűnik, hogy nem is szeret téged.
2016. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!