Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj a múlt mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a múlt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Első szerelmemmel tisztázatlan dolgok miatt szakítottunk. Nekem ő volt a mindenem de nem lett lezárva rendesen az ügy. Nagyon sok fájdalmat okozott és otthagyott, mégis sokszor eszembe jut és úgy érzem, még mindig kötődök hozzá valahogy, pedig nem akarok. És soha többé nem is akarom látni, ennek ellenére nem tudom kiverni a fejemből.

A mostani párom teljesen más és ő számomra az álom férfi. Őt szeretem és vele szeretném leélni az életem. A régi barátom nem kéne akkor sem, ha ő keresne.

Viszont valamiért mégis sokszor eszembe jut és olyankor nagyon fáj a dolog.

Mit tehetnék? A páromnak nem szeretném ezt elmondani, mert félreértené és azt nem akarom, ráadásul nem is segítene a dolgon. De mikor eszembe jut még mindig elszomorodok és nem csak picit, hanem eléggé fáj :( Pedig sosem akarnék már tőle semmit.


2016. jan. 12. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
írj a volt barátodnak
2016. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Evergrey ***** válasza:
Ne ostorozd magad ezért, az első szerelmek mindig sokáig benne maradnak az ember gondolataiban, érzéseiben, épp azért, mert az elsők. Idővel majd fokozatosan elhalványodik ez a fájdalom, amit érzel, mikor eszedbe jut, főleg, ha a mostani pároddal tényleg jó a kapcsolatotok. :)
2016. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom őt elérni, ezért is fáj annyira, mert nem tudom, mi van vele.
2016. jan. 12. 09:55
 4/20 anonim ***** válasza:
miért ne tudnád elérni?
2016. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom elérni, ennyi. Írtam neki facebookon, de nem válaszol, mert ott nem szokott fönt lenni amúgy sem. Én hivogatni meg sms-sel zaklatni nem fogom, azért van annyi büszkeségem.
2016. jan. 12. 10:07
 6/20 anonim ***** válasza:
Talán ő jobban szenved nálad is, lehet szeret még és, ha úgysem lehetnétek együtt akkor nyilván nem akarja, hogy még jobban szenvedjen azzal, hogy újra jelentkezel.
2016. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Erősen kétlem, hogy kihasználáson kívül akart valaha is bármit tőlem. 99% biztos. Csak az a baj, hogy az az 1% mindig ott van és így, hogy nem lett lezárva- neki köszönhetően, azóta is fáj nagyon.
2016. jan. 12. 10:14
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem rajtam múlt. Együtt lehettünk volna, ha nem bánik el velem.
2016. jan. 12. 10:15
 9/20 anonim ***** válasza:

Szavaidból úgy tűnik, hogy csak azért akarnál vele beszélni, hogy az orra alá dörgöld a múltat és a pofájába vágd a szart. Minden kapcsolat két emberen múlik, te pedig úgy látszik csak őt hibáztatod.

Majd ő elrendezi magában azt, hogy miben és hogyan hibázott, nincs szükség arra, hogy még te is azzal kínozd, mennyire szereted az új párod.

Szerinted hogyan használt volna ki? Ezt nem értem.

2016. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem ismered a történetet és azt nem is szeretném ide kiírni.

Nem akarok semmit a pofájába dörgölni, egyszerűen szeretném megtudni, miért tette azt, amit és hogy volt képes ekkora fájdalmat okozni nekem, ha elvileg szeretett. Csak szeretném vele megbeszélni őszintén, ami történt, hogy le tudjam zárni magamban és csak a barátomra koncentrálhassak.

A mostani barátomnak gondolom nem jó ötlet ezt elmondani...

2016. jan. 12. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!