Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megelégedtem a külső szemlélő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megelégedtem a külső szemlélő szerepével. Más is érezte már ezt? Hogyan élte meg ezt a korszakát?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a haverok történetei és szeretek tanácsokat adni, meghallgatni őket, beszélgetni a kapcsolatukról. Egyfajta külső, elemző szemlélő vagyok, aki csak nézi a "filmet" közben eszi a popcornt (a többi embert ahogy járnak, szakítanak, összejönnek, romantikáznak), de hogy ő maga is részt vegyen ebben az egészben, azt nem kívánja. Csak hallgatok, tanulok a történetekből, tapasztalok és ezzel eltelek.(Túl vagyok 2 hosszabb kapcsolaton) F/23

2016. jan. 12. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez addig tart, amíg bele nem habarodsz valakibe :)
2016. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 17 éves koromig voltam ilyen(lány vagyok),aztán úgy éreztem,hogy végre főszereplő akarok lenni életem filmjében:D Elkezdtem egyre csinosabban öltözködni,többet sportolni - egyre nagyobb lett az önbizalmam - egyre pozitívabb,"jófejebb" és függetlenebb lettem.És innentől már tapadtak rám a pasik,egyre több barátom is lett.


Neked is ezt tudom javasolni,csinálj valamit,amitől nő az önbizalmad(pl edz,sportolj)és járj el ismerkedni,bulizni vagy ami tetszik.Pikkpakk főszereplővé válhatsz:D

20N

2016. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De hát épp ez a lényeg, hogy én nem akarok szerepelni! Olyan mint amikor nézel egy brutális háborús filmet és így gondolkodsz, hogy milyen király epikus harcok vannak benne tök jó ezt nézni. Micsoda kameraállások. De nyilván nem akarnál ott lenni a valóságban.

(Amúgy sportolok versenyszerűen, önbizalom gondjaim sincsennek csak ez esik jól).

2016. jan. 12. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért az van a kérdésben,hogy megelégedtél a külső szemlélő szereppel?Az azt jelenti,hogy ráuntál,eleged lett belőle:D

De amúgy ha te így érzed jól magad,akkor ne változtass semmin...ha nem érzed jól,akkor változtass.Ennyi:)

2016. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megelégedtem, nem megelégeltem :) (np)
2016. jan. 12. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 17 éves korom óta van ez, most vagyok 24 de nem akar múlni. :D Még történeteket is írok, de szigorúan úgy hogy semmi közük ne legyen hozzám. Érdekes dolog, még senkit sem láttam aki ilyen jól megfogalmazta. Te szereted a filmeket amúgy? Mert én igen, és azt hittem, hogy ez okozott bennem valami "elferdülést". XD
2016. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!