Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vágyom gazdag férfire, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vágyom gazdag férfire, de már egyre zavaróbb, hogy a párom nem elég lehetős. Külső szemlélő mit tanácsol?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy emiatt legyen vége a kapcsolatunknak, de zavar most már, hogy lassan 3 éve vagyunk együtt és a plusz kiadásokat én fizetem. Nyáron el akarok menni a párommal Mallorcara, kb 700.000 lenne kettőnknek neki meg nem férne bele 50.000 felett. Megtehetném, hogy fizetem az ő részét, de nem akarok, lassan akarok egy saját lakást hitel nélkül, össze is jönne jövőre, de kajak egy rakás pénz elmegy rá. Nem rosszból írom, mert nagyon szeretjük egymást, de pl. heti 2x mozizunk amit én fizetek, kajával együtt, wellnessezni megyünk havi min. 1x, azt is én állom. Külföldre redszeresen utazunk Európán belül, amit szintén én állok.

Én ezekre a programokra vele(!) vágyom, ezért fizetem az ő részét is, rajta pedig azt látom, hogy rosszul érzi magát, kevesebbet/olcsóbb kaját eszik, vacsi ellé nem iszik semmit, szóval feszélyezi. De egyre jobban idegesít, hogy csomó dolgot nem tudok megtenni, mert ő nem teheti meg, pedig vágyom rá.


Mindketten 23 évesek vagyunk.


2014. jún. 3. 12:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 anonim ***** válasza:
Mi a végzettsége, esetleg még tanul?
2014. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/129 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik? Van neki állandó munkahelye?
2014. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 anonim ***** válasza:
25%
Hagy el a fenébe, gazdag is vagy, meg puncid is vagy, nem érdemel meg. Keress valami lóvésat, nem számit ha nem szeret, a lényeg hogy kedvedre hódolhass az idióta sznob viselkedésednek.
2014. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 anonim ***** válasza:
Tanuljon vagy találjon ki valamit, hogy ő is keressen elég pénzt. Akkor nem fogja magát szarul érezni.
2014. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 anonim ***** válasza:
tényleg sznob vagy nem szereted azt a fiút neked gazdag jakab kell
2014. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 A kérdező kommentje:
Dolgozik, friss diplomás és első munkahelyén van, ahogy én is... Annyi, hogy az ő szakmájában több idő, amíg felsőbb pozicíóba jut. Szeretema párom, és nem fogok vele ezért szakítani, amikor amúgy minden rendben van.
2014. jún. 3. 12:39
 7/129 anonim ***** válasza:
te mit dolgozol 23 évesen? gyanús!
2014. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 anonim ***** válasza:
88%
sajnos te egy lóvés csajszi vagy... fáj h te állod? bocs ő neki ilyen munka jutott ha jutott... ha pedig keres akkor támogasd... támogat téged? segít neked? szeret? bár nincs sok pénze de ha szeret becsüld meg... mi 5-en 125-ezerből élünk hónapról hónapra... a párom beteg a szíve miatt de boldogok vagyunk mert szeretjük egymást és ÉN tartom el nagyrészt...
2014. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/129 anonim ***** válasza:
87%
komoly diploma 23 évesen, közben félreteszel lakásra, utazgatsz. ne kamuzzál már :D
2014. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 anonim ***** válasza:
44%

csomó dolgot ne akarj megtenni, elkényeztetett viselkedésnek tartom és olcsóbb mulatságokkal nem tudjátok eltölteni az időtök?

Én sajnálom szegény barátodat, annál nincs rosszabb amikor egy férfi önbecsülését összetörik :/ 23 éves vagy, szüleid csomót segítenek neked ergo nem te fizeted, hanem a szüleid (bocsi, ha tévedek, de 25 év alatt ritkán jön össze 700k úgy egy nyaralásra)

2014. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!