Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy ilyen helyzetben, ha így alakult volna?

Figyelt kérdés
Feltételezzük viszonzatlan volt, a szerelmetek. Titeket csak hülyének nézet, játszott veletek, közben más tetszett neki másba volt bele esve. Hazudozott volna nektek, ti pedig ott hagytátok volna. Később felkeresett volna, össze jönnétek vele? Ha ezek után teljes mértékben meg változott volna? Szeretet volna nagyon, őszinte lenne. Azt még hozzá tenném, hogy próbált volna titeket kihasználni. Szex közben pedig másra gondolt volna. Mekkora az esélye hogy tényleg belétek szeresen? Mit gondoltok arról, ha valaki ezt meg bocsássa neki valaki. És mint írtam, ezek után teljes mértékben szeretne titeket. Azt is írjátok meg, mit gondoltok egy ilyen emberről.

2016. jan. 13. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy ez a hajó már elment.

Nem jönnék össze vele.

Nem tartanám túl sokra, mint embert:S - aki kihasználja más érzéseit és nem képes őszintének lenni, azt én nem tudom becsülni, akármilyen példamutató életet is él "különben"

2016. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!