Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok valahogy segíteni neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok valahogy segíteni neki? Vagy fogadjam el úgy, ahogy van? 17L

Figyelt kérdés

Sziasztok! :(


Nos, akkor kezdem is... Szal a legjobb barátnőm 4-5 hónapja teljesen megváltozott... Tranfesztita lett. Levágta a kb 50 centis haját, kb olyan neki mint egy jólfésült fiúé. Nem festi azóta a szemét, nem hord szoknyát(imádta ezeket), csak farmerban jár, legtöbbször sötét ruhában(mindig is a színes ruhákat kedvelte), próbálja mélyíteni a hangját(azt szeretné hogy fiús legyen). NAGYON szeretem őt, tényleg, de aggódok érte! :,( Tudom, el kéne fogadni úgy ahogy van, de látom hogy ez így nem lesz jó neki! Már a fiúk nem is szeretnének közelíteni felé, pedig továbbra is őket szereti. Ellenben nem szereti, ha "lánynak" szólítjuk. :P Tudja jól hogy az, de jobban szereti ha ezt nem említjük neki. Néha tényleg azt hiszi egy két ember, hogy fiú, aztán amikor megtudják hogy lány azt hiszik hogy csak tréfálunk, tényleg, 100%-hogy fiúnak néznétek Ti is. :( Beszéltem vele a dologról és azt mondta hogy ő így érzi igazán jól magát és esze ágában sincs megműtetni magát, arra soha nem vetemedne. Csupán nagyon szeret úgy viselkedni mint egy fiú. Szerintetek el kell fogadnom őt? Én csak jót szeretnék neki, szerintetek tudok segíteni neki? Kerülik a fiúk és ezt nagyon rossz nézni... :(


2010. márc. 26. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd őt... Reménytelen esett. Ilyeneknek meg kell halniuk.
2010. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem travi, csak úgy viselkedik, nem ua.

Am dunszrom sincs, sztem menthetetelen csak egy kis kaukázisi vegyesköret meg jó kis boros disznókaraj segíthet(alternatíva: tarkónlövés).

2010. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha ezelőtt lányos volt akkor nem transzfesztita valószínűleg, lehet valami divathóbort, vagy így akar érvényesülni
2010. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

21:39


Kérlek, ne mondjátok hogy "tarkón kell lőni"! :,( Szeretem őt és semmikép nem ilyen rágalmakat érdemel! Egyébként NAGYON lányos volt. :P Mondtam már, imádta festeni a szemét és szoknyában járni. Úgy szerette, amikor körbe-körbe forgott a szoknyájával... Aztán úgy kezdődött az egész, hogy egy nap bejött a suliba szemfestés nélkül, jólfésült fiús hajjal. Utána egyik napróla másikra torzított a hangján. Aztán nem hordott szoknyát, farmerra váltott, sötét cuccokra és szeretett vastag pulcsit venni mert akkor nem látszanak annyira a mellei... Végül csak fiú ruhákban jött. Te jó ég, most is bőgök miatta, ebben a percben is! :,( :,(

2010. márc. 26. 21:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted mint barát, szerintem bárhogy állj ki mellette.

őis kiállna melletted. remélem segitettem.

F/15

2010. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom (csak nem öltöztem fiúsan), de nem szerettem ha úgy bánnak velem mint egy lánnyal. Ez azért is lehet mert informatikus vagyok :D


De idővel kinőttem, mert rájöttem, hogy csodás dolog nőnek lenni. Azóta tetszik , hogy szaladgálnak utánam :) Főleg azért, mert ritka az informatikus lány.


Valószínű ki fogja nőni, bár elég kritikus életkorban van. Ameddig ő így akarja, addig úgysem tudod megváltoztatni. Majd szépen magától vagy rájön, vagy nem sajna. Sok sikert, tarts ki mellette :)

2010. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem csinált vele valaki valami? értem ezalatt leggyengébb esetben zaklatást? legrosszabban erőszakot?
2010. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Te jó Isten! :,( Arra gondolsz, hogy valaki MEGERŐSZAKOLTA? Istenem, ilyen borzalom is megeshetett vele...? :,( Tudtommal nem történt ilyesmi, de nem kizárt hogy tényleg megerőszakolták! :( Lehet hogy csak nem mondta el... Ma találkoztam vele, sétállni mentünk és ruhákat nézegettünk. Azt szerettem volna hogy én veszek magamnak ruhákat(természetesen lány ruhákat) és azt szerettem volna hogy ha nem is lány, de lányos ruhát vegyen magának(nem csak sötétett, valami szép színesett, vagy lány cipőt). De reménytelen... :,(
2010. márc. 27. 17:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen,nekem eszembe jutott, de ez nem biztos.. az gyanús, hogy hirtelen jött és nem akar nőies lenni kicsit sem.. a leírásod alapján megtagadni látszik a női mivoltát.. de aztán lehet, hogy csak rájött egy szimpla valami.. én ezutóbbit kívánom..


Keress valami pszichológus válaszol oldalt, hátha tudnak segíteni, én nem vagyok az! De azt se vedd 100%nak, amit ott írnak! Szülei elváltak, vagy együtt vannak? esetleg még ellenük való lázadás is megvalósulhat ilyen formában..

2010. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

16:59


Szia!


A szülei szeretik és pont úgy aggódnak érte mint én... Szakembert meg nem szeretnék javasolni, a végén még megharagszik rám és nem akar szóba állni velem. :,( Szerintem a helyzet kezd egyre súlyosabb lenni... Ma is, amikor végig ment a folyosón és mosolygott a fiúkra(Váltzatlanúl őket szereti, hál Istennek), azok nem csináltak egyebet amikor elment, mint értetlenűl vagy szánakozva néztek... BORZALMAS VOLT NÉZNI NEKEM!!!! :,( A FENÉBE! Az nem normális egy kamasz lány számára, ha a fiúk teljesen elhidegednek tőle! :,( És szerették a fiúk, "jó csaj! Aranyos és helyes!", mondták rá, hát ma nem ilyesmit mondanak, hidd el nekem... :(

2010. márc. 29. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!