Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok valahogy segíteni neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok valahogy segíteni neki? Vagy fogadjam el úgy, ahogy van? 17L

Figyelt kérdés

Sziasztok! :(


Nos, akkor kezdem is... Szal a legjobb barátnőm 4-5 hónapja teljesen megváltozott... Tranfesztita lett. Levágta a kb 50 centis haját, kb olyan neki mint egy jólfésült fiúé. Nem festi azóta a szemét, nem hord szoknyát(imádta ezeket), csak farmerban jár, legtöbbször sötét ruhában(mindig is a színes ruhákat kedvelte), próbálja mélyíteni a hangját(azt szeretné hogy fiús legyen). NAGYON szeretem őt, tényleg, de aggódok érte! :,( Tudom, el kéne fogadni úgy ahogy van, de látom hogy ez így nem lesz jó neki! Már a fiúk nem is szeretnének közelíteni felé, pedig továbbra is őket szereti. Ellenben nem szereti, ha "lánynak" szólítjuk. :P Tudja jól hogy az, de jobban szereti ha ezt nem említjük neki. Néha tényleg azt hiszi egy két ember, hogy fiú, aztán amikor megtudják hogy lány azt hiszik hogy csak tréfálunk, tényleg, 100%-hogy fiúnak néznétek Ti is. :( Beszéltem vele a dologról és azt mondta hogy ő így érzi igazán jól magát és esze ágában sincs megműtetni magát, arra soha nem vetemedne. Csupán nagyon szeret úgy viselkedni mint egy fiú. Szerintetek el kell fogadnom őt? Én csak jót szeretnék neki, szerintetek tudok segíteni neki? Kerülik a fiúk és ezt nagyon rossz nézni... :(


2010. márc. 26. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha írsz privit, megpróbálok segíteni, van pszichológus ismerősöm.. illetve annak tanul már jópár éve.. névtelenül tudsz tőlük kérdezni, de persze először az ő jóváhagyásuk is kellene.. szépen összeszedve a gondolataidat, kereken leírva elküldöd nekik, vagy nekem és én tovább nekik.. hátha ők okosabbak.. nekem továbbra is gyanús a dolog, hogy valami történhetett vele, egyik napról a másikra nem kezd fiúsnak lenni egy nőieslány ok nélkül.. no de én nem tudok lehetséges okokat, ezeket a barátaim tanulják.. ha gondolod írj, megpróbálok segíteni ahogy csak tudok neked! LÁtom, hogy szereted, és aggódsz érte, egy kérdést megér. Írj nekem privit! Ennél többet itt és most nem tudok tenni értetek.
2010. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ugye nem adtad föl, nem azért vagy csendben, van javulás?
2010. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

14:31


Szerbusz!


Bocs hogy nem írtam. IGEN, VAN! :D És úgy örülök! Nos, olyan tekintetben van, hogy elfogadta kérésem és menni fog szakemberhez! :) Javasoltam neki és azt mondja, valahol igazam lehet és beszélni szeretne a szakemberrel. Azonban jellembeli változásról szó sincs, ugyanúgy fiús... :( És amióta ilyen, mondom, kerülik a skacok, se randi, se csók, se semmi... Pedig sóvárog utánuk. :,( Azt mondta, nemrég egész éjjel sírt hogy nem tetszik most így a fiúknak. :( Olyan magányos azóta, szinte mindenki kerüli...

2010. ápr. 1. 15:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Na jól van akkor, csak nagyon eltűntél:) és privit sem írtál, hogy kéne akár névtelenül is a cihomókus:)) Remélem helyre tudja majd magát tenni szakemberrel, ha tényleg megy.. de ha nem, akkor ajánlj neki nyugodtan, keresek neki mindenképpen a barátaim, ismerőseim közül, akinél névtelenül is bármit megkérdezhet.
2010. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!