Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak vissza az anyjának?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak vissza az anyjának? Ez elég gáz szerintem.

Figyelt kérdés

Összevesztem a párommal, mondtam neki hogy hiányolom az érzelmi biztonságot a kapcsolatunkból.

Elváltunk, ő hazament, és valószínűleg elmondhatta az anyjának hogy min vitáztunk, mert a derült égből kaptam ma tőle egy e-mailt hogy ők mennyire szeretnek engem, valamikor átmehetnék, és a párom is szeret engem.

Most beárult engem a - egyébként felnőtt - párom az anyukájának? 3,5 hónapja vagyunk együtt.

Mit reagáljak erre? Visszaírjak valamit az anyukájának vagy hagyjam megválaszolatlanul? :S


2016. jan. 16. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd,hogy sajnos így alakultak a dolgok.Nagyon sajnálod te is,de ez nem müködött bla bla.. valami kedves udvarias szöveget:)
2016. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha jól értem, nincs itt szakításról szó.


gondolj már bele kicsit, mit is mondhatott. mert ha az anyja ennyire beindult, akkor gondolom, a csaj teljesen kiakadt a szövegeden, derült égből villámcsapás, és egyáltalán nem így gondolta. biztos az ányjához fordult (amúgy miért ne tenné?), hogy anya, most mit csináljak? hogy bizonyítsam be?


anyuka meg kicsit túllépett a hatáskörén, és ő maga akart biztosítani arról, hogy melletted állnak, és szeretnék, hogy együtt maradjatok.


tényleg nagyon gáz...


amúgy ha a barátnőddel akarsz maradni, szerintem azt, hogy köszönöm. vagy azt, hogy mikor mész, és hogy majd megbeszélitek.

2016. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ő a fiú....
2016. jan. 16. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elválás szó megkavarhatott pár embert.

Szerintem csak próbáld meg lerázni valami kedves rövid üzenettel, hogy nincs semmi gond majd ti ketten ezt elintézitek egymás közt Ne tessen izgulni! Bőven elég.

2016. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Missi_Key ***** válasza:
köszönd, meg, modnn hogy nem mész át, a párod meg cseszd le de nagyon..hány éves hogy anyuci irogat neked? 6?
2016. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az, hogy az anyja írt, az anyja hibája. szerintem elmondhatja neki, hogy kétségbe van esve.
2016. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!