Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Férfiak! Mikor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Férfiak! Mikor nem tekintitek könnyűvérűnek a nőt/hölgyet, ha mennyi idő után fekszik le veletek?

Figyelt kérdés
Kort is,ha nem probléma. Köszönöm a válaszokat.

2016. jan. 16. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

#11


Én nem értem azokat akik igen. Ilyen szinten nem tudnak uralkodni magukon? Ennyire primitívek? Egyedül impotencia kapujában áló vénemberek és menopausa határon lévő néniktől elfogadható, ha még ki akarják hazsnálni az időt. Esetleg még tizenévesektől és a cigóktól, de másoktól nem nagyon. Mások iránt hogyan táplálj bármi érzést, ha nem is ismered igazán akivel vagy? Az olyasmi nem más, mint az ember saját szexuális kielégítése... Ha mindkét félnek ennyi a célja akkor oké... Bár eléggé kozmopolita viselkedés.

2016. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Vannak, akik jobban szeretik a szexet másoknál. Te csináld ahogy neked kényelmes, mások meg csinálják úgy, ahogy nekik jó. Maradj kívül mások hálószobáján.
2016. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#13


De azért az előbb jól leoltottál pár ember a #8 alatt. Akkor hol maradt a "maradjunk távol mások hálószobájától" duma? :D

2016. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
van olyan helyzet, hogy már az első randin összejönnek a dolgok, mert annyira egymásnak valók, de ez ritka eset. szerintem erre nincs sztenderd időpont, nálam pl fontos, hogy megismerjem a lányt, mielőtt ágyba vinném.
2016. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Könnyűvérűnek én azt mondanám aki fűvel fával...

Attól hogy az első alkalommal megtörténne a dolog mert szimpatikusak vagyunk egymásnak, én még nem könyvelném el könnyűvérűnek.

2016. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért ne feküdhetne le 2 ember egymással,ha kívánják egymást?

A vasárnapi ebéd előtt sem ülsz egy órát,mégsem vagy mohó.

Az ilyen lány inkább csak heves vérmérsékletű.

Nem az idő,hanem a párváltások közti idő miatt lenne az.


Van 26 éves csajhaverom,aki 15 éves volt mikor összefeküdt a férjével,1 hét ismeretség után,azóta 2 kicsi gyerekkel boldogok. A srác 17 volt



21/f

2016. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!