Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem önáltatás ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem önáltatás ez a kép? (almák a fán, a legjobbak magasan vannak)

Figyelt kérdés

[link]


én ezt annyira önáltatásnak érzem. Mintha ez a példa felmentést adhatna a nőknek, miért nem kellenek senkinek. "Azért nem akar senki, mert a pasik nem tudnak fáramászni, mert ellustultak".


Egy észrevétel:


minden pasival történt már olyan, hogy felmászott a fa legtetejére, és azt mondta az alma "most jó egyedül lenni". Aztán az az alma 1 hopp, magától leesett valakinek a kezébe.


2016. jan. 17. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

A mai világban az almákért ha felmászol akkor "töketlen lúzer" vagy... Ha az alsót veszed le akkor is (lusta fel vagy felmászni)... Mi az elvárás? Addig rángasd meg üsd a fát amíg le nem hull egy jó. Ez az "igazi férfi" a szemükben.


Ahogy 2 arc is megénekelte: "hiába vagy romantikus, ha nem b**od meg rendesen kivág"... És "itt a nőkek f**z kell és nem virág"...

2016. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem rossz a hozzaallas: nem gondolom, hogy a kapcsolatert csak a ferfinak kell tennie. Ketten vannak benne, mindlettonek ugyanannyit kell belealdoznia.

21/L

2016. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, és hajlandó vagyok mászni a legjobbért. :)


23/F

2016. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Imádom Nájngegen ezeket a vertikális képsorokat, képregényeket, van már belőlük egy rakattal. :D


A rajz kapcsán racionálisak az észrevételeid. Ha nem mászol a nőért, meg vagy billogozva, hogy lusta vagy, nem teszel a nőkért semmit, vársz a csodára, így sosem lesz nőd stb. Ha meg mászol a nőért, helyből elutasít, mint a sicc. Na most akkor melyik a jobb? Tudatosan elkerülni a pofont, vagy beleállni a pofonba? :D


További észrevétel: a fa tetején csücsülő csajnak olyan nehéz lenne lemászni? És akkor mondjuk félúton találkoznának. Így azt a látszatot kelti a férfiakban, hogy bátran küzdhet akármelyik nőért, meglesz az eredménye. Csakhogy ez rohadtul nincs így, mert mint írtad, az alma egy olyan hapsi kezébe pottyan, aki meg sem mászta a fát.

2016. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

23 évesen énis ezt mondtam.

30 évesen több évnyi mászás után majd te sem tudod majd megbecsülni a fa tetején levőket.

2016. jan. 17. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom felnőtt embereknek nem ilyen képeken kéne önigazolást keresni.


Az emberek különbözőek nem csak két típusú fán ülő meg csüngő nő van, ahogy nem csak két típusú férfi és az élet nem egy fa. Ismerkedni kell, mindenki csalódik néha, vannak szerencsésebbek, vannak kevésbé szerencsések, vannak, akik hamar feladják, vannak akik örökké küzdenek, vannak megközelíthetetlenek, könnyen kaphatóak, kedvesek, szemetek..stb.stb.. Az élet nem egyszerű, de ha örökké képekhez, képletekhez és filmekhez akarjátok hasonlítani a valóságot, sosem lesztek boldogok.

2016. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


PEdig itt is megvan az örök igazság: Ha van egy motorosfűrészed az összes alma a tied. Csak itt a motorosfűrész = pénz-sárm-jóképűség örökkombó.

2016. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak a valóságban a "fa tetején üldögélő" lány várja az igazit, de közben folyamatosan rugdossa vissza azokat a próbálkozókat, akiket nem talál elég jónak.

Nem azzal van a baj, hogy nem merünk próbálkozni hanem azzal hogy nem vagyunk elég jók.

2016. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyira elegem van már ezekből a gondolatokból, nem is értem miért godolkoznak ilyen robotosan az emberek ( egy része)

A nőnek is kell tenni valamit egy kapcsolatért, meg egy férfinak is. Igen van olyan nő is meg férfi is akinek nem a pénz és a külső számít. De van pár berögzült hülyeség egyeseknél:

-Nem jár el sehova, nem nyit, és csodálkozik, hogy nem hullik az ölébe nő/férfi... Ez komoly amúgy?

-Sokat jàr bulizni, és ott többnyire pénzéhes lánnyal találkozik, akkor biztos mindenki az. Öhmm... Próbáltál màr máshol ismerkedni? Tuti, hogy egy könyvtárban másféle reakciókat fogsz kapni ha ismerkedsz mint egy buliban.

-Jajj a nőket csak a pénz érdekli, meg a kinézet, és nekik nem is kell semmit tenni, csak várni. Igen, vannak ilyenek is. Egyrészt, azért vannak, mert a férfiak hagyják nekik. Ha lenne annyi tartás a férfiakban (férfiként mondom), hogy nem foglalkoznak az ilyen nőkkel, vagy nem ilyen egyszerűen dobálnák a pénzt csak hogy végre szexhez jussanak, sokkal kevesebb ilyen nő lenne. Másrészt, minek foglalkozol velük? Keress egy normális lányt, mert vannak sokan.

2016. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es. Ilyeneket fölöslegesen írsz le nekik. Én már próbáltam hasonló kérdéseknél. Csak mondják a magukét, általánosítanak és szidják a nőket.
2016. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!