Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elrontottam mindent?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy srác akivel nagyon csúnyán össze vesztem. Ugy kezdődött hogy volt egy verseny és utánna megbesztük vele hogy beszélni fogok vele, véget ért a verseny és mentem a lányokkal mikor ő követett a fiúkkal de mi más fele mentünk de követett és egyre gyorsabban utol is ért. Be rohantam a suliba a cuccomért és indultam de ő ott volt kint a kapu előttt a haverjával és elindultam és után ám szólt hogy akkor most mi lesz én oda mentem és a fűlébe sugtam hogy fáradt vagyok és majd máskor de ez már nem az első ilyen eset volt és írt nekem egy üzenetet hogy ,,ne írj tiltalak" de én csak skypeon tudok vele beszélni vagy telefonon de skypeon nincs mindig fent segítsetek :(

2014. máj. 19. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
hívd fel!
2014. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez egy retard, ne is foglalkozz az ilyenekkel , mondjuk ha jól sejtem még nincs meg az érettségid sem
2014. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!