Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lanyok nos ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lanyok nos ferfiak imadata?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasok itt olyan kerdeseket amelyekben arrol van szo hogy egy fiatal csajszi kapcsolatba vagy szexbe kerul egy hazas ferjjel.Oszinten szolva enis ilyen vagyok,valamiert nagyon vonzanak a hazas apukak persze csak aki sportos,fiatalos es szexi de en soha nem

lennek kepes egy csaladot felboritani,egyszeruen csak fantazia es vonzo dolog?! Mindenkinek helyes sportos a ferje? Mert nyilvan tudom en is es masokrol is hogy nem az 50 eves bajszos sorhasu ferjekkel kezdenek ki?!


2016. jan. 19. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdező Te és a hozzád hasonlók azért vagytok,hogy nős férfiaknak legyen kit megdugniuk!Ha neked ez megfelel akkor nyugodtan feküdj össze a sok apukával,amíg valamelyik feleség ki nem tapossa a beled!
2016. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezeket a nőket, csak szexre használják a ezek a férfiak. Ritka az ha ez miatt, ott hagyják a családjukat. De az ahol ilyet tesznek, az nem normális. Ha őt meg csalja, téged is meg fog! Ha őt ott hagyja miattad, téged is ott fognak. Miért nem jössz össze, egy fiatal sportos férfivel? Miért neked az ilyen?


Én már nem egyszer ki hagytam, az ilyen helyzeteket. Volt hogy közeledtek/közeledtem egy családos anyuka felé. De rá jöttem arra, hogy ez nem jó. Evvel egy családot, borítanák fel. Pedig nekem/neki csak szexre kelletem/ kellet volna. Még így is inkább ki hagytam. Inkább maradok a szingli nőknél. Szexelek persze egy olyan nővel is akinek, van barátja. De szexnél több nekem nem kell, hozzá tenném neki sem. Egy ilyen nővel, biztos hogy nem jönnék össze. Én a helyedbe jól átgondolnám a dolgokat, válasz inkább egy szingli férfit. Ott is meg kaphatod, azt amit egy házas embertől meg kapnál. Ott is lehet, szeretet,szex, gyerek stb... Miért nem jó az? Én azt gondolom, neked csak azért, kell mert másé és az neked kell.

2016. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. Vagyok 19F
2016. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szovegertes 0 :((((
2016. jan. 19. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdező egy troll pasi,a válaszokon röhög,ne írjatok neki
2016. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
.
2016. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!