Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A napokba ki derült egy dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A napokba ki derült egy dolog az exemről. Harcoljak érte?

Figyelt kérdés
9 hónapja nem vagyunk együtt. Ő lépett félre és azóta össze is költöztek. Én félévig magamon kívül voltam, azt hittem, hogy soha nem állok talpra. Most már jól vagyok és az életem is jól alakul. Na szóval az lenne a lényeg, hogy 2 hónapja rendeződtek köztünk a dolgok... Ilyen barátként. De tegnap beszélgettünk és megkérdezte, hogy haragszome rá...... Nem vállalsz után vissza kérdeztem. Erre ő. Ő sem haragszik de viszont igen sokáig lelkiismeret-furdalása volt és néha most is. Idáig azt állította, hogy teljesen közömbős vagyok számára... De valaki közömbös, akkor 9hónap elteltével azért már nem kellene lelkiismeret furdalásának lenni. Azt is meg említette, hogy olyankor azzal nyúgtassa meg magát, hogy én tűlsokat tettem azért, hogy ő ilyen döntést hozzon. Ti szerintetek lehet még valami? Én nagyon szeretném. Nem telik el úgy nap hogy ne gondolnék rá.
2016. jan. 19. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szamit ki mit mond itt? Ugyis eldontotted mar hogy visszamesz hozza, ha maskepp nem veled megcsalja a mostani parjat, hogy aztan o is ugy erezze magat mint te az elmult 9 honapban.
2016. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megcsalt de vissza akarod kapni... Minek? Hogy újra megcsaljon? Vagy most veled fogja megcsalni a jelenlegijét? Ahelyett hogy megpróbálnál végleg túllépni ezen, inkább újra belemerülsz.
2016. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha velem előfordulna ez a lehetőség és minden passzolna, akkor adnék egy esélyt neki. Én még mindig szenvedek az exem miatt. Makacsok vagyunk mindketten.

egyébként ha már megkereset az már egy jel.

2016. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem ő kereset meg.... De ha szeretsz valakit, akkor mindenre képes vagy. 27/F csak hogy tisztán lássatok.
2016. jan. 19. 16:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Te tudod... Én mindenesetre képtelen vagyok olyan embert szeretni vagy akár kedvelni, aki elárulta a barátságomat/bizalmamat.
2016. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmi keresnivalód nincs mellette......amit tett azt szándékosan tette, amit ékesen bizonyít, hogy összeköltözött s másik sráccal.

Én biztosan nem tudnék benne bízni, szóval lapát....

Ami a lelki ismeretfurdalást illeti....egy valamirevaló embernek akkor van lelkiismeret furdalása mielőtt helytelen dolgot csinált volna, és mindent megtesz azért, hogy valahogy helyrehozza, és nem 9 hónap múlva próbál jópofizni!!!!

37F

2016. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

" De ha szeretsz valakit, akkor mindenre képes vagy."

Csak ha nincs onbecsulesed, akkor.

2016. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tehát az a hatalmas dolog, ami kiderült, hogy lelkiismeret furdalása van. Ez miért jelentené azt, hogy még lehet valami, meg hogy érez valamit? Genyó mód viselkedett, és ezt tudja is magáról. Van lelkiismerete. Pont. Embereket olyasvalaki miatt is furdalhat a lelkiismeret, akiket sosem szerettek. Nem bántásból írom, de szerintem jobban teszed, ha túllépsz rajta.
2016. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Még egy apróság.....

Tudod kétféle lelkiismeret furdalás létezik........

Az egyik esetben nem bírsz a tükörbe nézni, mert dühös vagy magadra és emiatt nem alszol jól, nem a személlyel vagy elfoglalva akinek kárt okoztál hanem a következményekkel....annyi kell hogy elfogadj a bocsánatkérésed azt jó napot, vagyis nem az áldozattal vagy elfoglalva hanem magaddal....ez az egoista verzió

A másik esetben viszont beleéled magad a szenvedő fél helyébe és rájössz mekkora hibát követtél el és megpróbálod valahogy helyrehozni, kijavítani....mindezt akár úgy is, hogy áldozatot kell hoznod ez az igazi emberi reakció, és ez nem tart 9 hónapig!!!!

37F

2016. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bolond vagy? Már össze is költöztek, nem? Oda akarsz menni harmadiknak?

Zárd le. Lehet, hogy több lesz, mint 9 hónap, vagy másfél év. Mit tudsz nagyon szeretni egy olyanon, akinek nem voltál elég?

2016. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!