Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A napokba ki derült egy dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A napokba ki derült egy dolog az exemről. Harcoljak érte?

Figyelt kérdés
9 hónapja nem vagyunk együtt. Ő lépett félre és azóta össze is költöztek. Én félévig magamon kívül voltam, azt hittem, hogy soha nem állok talpra. Most már jól vagyok és az életem is jól alakul. Na szóval az lenne a lényeg, hogy 2 hónapja rendeződtek köztünk a dolgok... Ilyen barátként. De tegnap beszélgettünk és megkérdezte, hogy haragszome rá...... Nem vállalsz után vissza kérdeztem. Erre ő. Ő sem haragszik de viszont igen sokáig lelkiismeret-furdalása volt és néha most is. Idáig azt állította, hogy teljesen közömbős vagyok számára... De valaki közömbös, akkor 9hónap elteltével azért már nem kellene lelkiismeret furdalásának lenni. Azt is meg említette, hogy olyankor azzal nyúgtassa meg magát, hogy én tűlsokat tettem azért, hogy ő ilyen döntést hozzon. Ti szerintetek lehet még valami? Én nagyon szeretném. Nem telik el úgy nap hogy ne gondolnék rá.
2016. jan. 19. 16:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én gondolok többet a kelleténél..... De szerintem 9 hónap eltelte után nem kellene magyarázkodnia saját magának... Én úgy gondolom, hogy érzelmek állnak a háta mögött.
2016. jan. 19. 19:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Bemagyarázod magadnak, mert ezt akarod gondolni.

De különben ha neked kell egy "nő", aki már beléd törölte a lábát, akkor hajrá!

2016. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is meg említette, hogy olyankor azzal nyúgtassa meg magát, hogy én tűlsokat tettem azért, hogy ő ilyen döntést hozzon. Ti szerintetek lehet még valami?"


Úgy látszik, nem csak írni nem tudsz, de a szavak értelmezése sem az erősséged: azt mondta ezzel, hogy te egy jellemtelen, rossz ember vagy, aki meg is érdemelte a megcsalást, mert te magad provokáltad ki. Kvázi te lökted őt, az ártatlanságot egy idegen karjaiba, legalábbis saját maga szerint. Szerinted ez úgy hangzik, hogy MEGÉRDEMELTED, vagy úgy, hogy HIÁNYZOL, KEZDJÜK ÚJRA ? Segítek, nem akar már tőled semmit.

2016. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan érzésem, hogy a mostani párjával nincs 100%-osan minden rendben és így hirtelen eszébe jutottál, és jajj kezdjünk beszélgetni egy kicsit ésatöbbi...
2016. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

komolytalan/udvaroltat magának.


a lelkifurdalás nem jó alap a szerelemhez amúgy se.

2016. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!