Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak minek örülnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak minek örülnek ajándékba?

Figyelt kérdés

Egy nőnek annyira könnyű ajandekot választani, de a férfiaknak sokkal kevesebb az érdeklődési körük, nekik olyan nehéz igazán jo ajándékot adni.

Segítsetek :(


2016. jan. 20. 16:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%

#16

Egy vérbeli programozó soha nem használna win10-et. Előbb tesz fel egy Ubuntut vagy XP-t, mint a windows legújabb ocsmányságát.

2016. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
1 programozónak felesleges dolgokat venni . de mi lenne ha megkérdeznéd? drágám minek örülnél?
2016. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

22: Meg szoktam kerdezni, de o szereti a meglepeteseket es az ugy mar nem meglepetes ha megmondja mit szeretne :(

Es a raspberry tok cuki de ez nekem kinai... Szerintem azt sem tudnam hogy epp alkatreszt veszek, vagy az egeszet :DD

2016. jan. 20. 17:17
 24/33 anonim ***** válasza:

15 vagyok: az nem PC game, inkább önmagában egy kis mini számítógép, ezért írtam "játék"-ként, és nem játék-ként. Azzal elég sok mindent lehet csinálni, programozni rá meg ilyesmit. Én se vagyok benne profi, de szerintem ez egész pofás kis ajándék.


Amúgy, programozókkal vagyok körülvéve, mindegyik azt állítja, hogy aki igazán ért a dolgokhoz, az minimum Linuxot használ (bármelyik fajtáját), köze nincs a windowshoz. Én nem értek hozzá, szerény kis bölcsész vagyok, de hiszek a sok hangnak.


Amúgy, a corsair termékek állítólag jók, ami az ilyen kütyüket (egérpad, billentyűzet, tökömtudja, mik vannak még) illeti.

2016. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
akkor kifogytam kedves kérdező de azért sok sikert :)
2016. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget :)
2016. jan. 20. 17:26
 27/33 anonim ***** válasza:
Esetleg valami könyv egy kedves ajánlással,vagy a kedvenc cd-je eredetiben.
2016. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ez tényleg attól függ, hogy mit szeret csinálni pl szabadidejében.

Én pl nagyon tudnék örülni egy jobb minőségű forrasztóállomásnak, mert szabadidőmben szívesen forrasztgatok/készítek ezt azt.

2016. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
O szabadidejeben is programozik :) ezert olyan nehez...
2016. jan. 20. 18:13
 30/33 anonim ***** válasza:

A raspberry pi tényleg nagyon szuper ötlet, támogatni tudom, mondom ezt úgy, hogy nekem is nagy hobbim a programozás. És ennek viszont tényleg végtelen felhasználási területe van. Ez olyan dolog amivel alkotni, építeni lehet. Én sokkal jobban örülnék egy ilyennek, mint egy huszadik apró kacatnak, amit amúgy sem használnék, mert már van saját, akár jobb is, és csak menne a fiókba.


Ha az ára nem probléma, akkor nézz utána alaposan, gondolkozz el ezen. Szerintem a párod azt is értékelni fogja, hogy Te magad is próbáltad megismerni az eszközt és nem csak levetted a polcról, örülne, hogy ha látná, hogy kicsit neked is mutathat a világából. Ha meg nagyon félsz még az utánajárással is, hogy nem megfelelőt veszel, kérdezz körbe az ismerősi körödben, vagy kérj segítséget akár egy-egy számítástechnikai boltban, és akkor ne egyedül vásárolj. : )


Ha pedig nem fér bele, akkor is van még más lehetőséged is bőven. Van-e valami hobbija még? Ha film, zene pl. akkor ingyen is lehet válogatás albumszerűségeket magad összeállítani, bár én mondjuk erre lehet már kényesebb lennék az ízlésem miatt, de ez is egy ötlet.


Vagy valami olcsóbb "élménnyel" is meglepheted, vidd el egy olyan helyre ahol még nem volt, ami új és izgalmas, nem nagy dologra gondolok, mint egzotikus éttermek, hanem akár csak egy különlegesebb söröző, ahol egy-két házi ital belefér bőven, ha szereti a sört.


De ez én vagyok. A párodat nem ismerem.

2016. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!