Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak minek örülnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak minek örülnek ajándékba?

Figyelt kérdés

Egy nőnek annyira könnyű ajandekot választani, de a férfiaknak sokkal kevesebb az érdeklődési körük, nekik olyan nehéz igazán jo ajándékot adni.

Segítsetek :(


2016. jan. 20. 16:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
jaj akkor bocsánatot kérek!!!!
2016. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
5. jó ötletei voltak, de te még ez miatt is izéltél vele... Akkor most teljesen mind1 hogy segítünk vagy nem... De legalább adnál valami segítséget. Mit szeret a barátod? ha szeret focizni, vegyél neki labdát. Ha szeretet futni, cipőt, ruhát vagy bármit. Esetleg egy nyakláncot, parfümöt , ha tudsz rajzolni rajzolj + mellé valamit.
2016. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
egyébként pedig a válaszok azért olyanok amilyenek, mert senki nem tudja minek örülne a barátod, mivel kvára nem ismerjük.
2016. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem szereti se a sportot, sem az ekszereket. Rengeteg kezzel keszult ajandekot adtam mar neki, de nem alarok mindig azt. O egy verbeli programozo (a szgepes jatekokat viszont annyira nem szereti)- gyakorlatilag a peogramozas az egyetlen hobbija...
2016. jan. 20. 17:02
 15/33 anonim ***** válasza:
90%

vegyél neki egy raspberry pie-t, én a barátom egyik szülinapjára azt adtam neki. egész olcsó "játék", és azóta is elvan vele. sok mindenre felhasználhatja, egy igazi geek szerintem örülne neki :)


7. vagyok (látod, amint adtál egy támpontot, máris többet tudok segíteni :) )

2016. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Akkor pacsi!:) Mert én is gép b*zi vagyok de ez mellet, szeretek sportolni.:) Vedd meg neki, eredetibe a windows 10-et biztos örülni fog neki.:) De az nem lenne valami olcsó. Inkább egy egérpad, egér,esetleg egy billentyű tuti hogy örülni fog neki.:)
2016. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy gepes dolgokat nem vehetek neki mert az specifikus, en nem ertek hozza, ha valamit vennek abbol csak csalodas lenne hogy nem pont olyan fajta/marka mittudomen
2016. jan. 20. 17:08
 18/33 A kérdező kommentje:
15: Koszi, megnezem mi az :)
2016. jan. 20. 17:08
 19/33 anonim ***** válasza:
18%
15. Írta hogy nem szereti, a számítógépes játékokat. Mellesleg milyen árban gondolkoztál? Mert lehet jó egérpadot, billentyűt, egeret kapni már 4-5 körül is.:) Esetleg nézz körül a netten, tuti hogy lehet kapni olyan egérpadot is amit egyedi felíratal tudsz el látni. De ez csak egy ötlet. Még egy pc-ház sem lenne, olyan rossz ajándék. De szerintem, a barátodnak jobb minőségibb van mint amit tudnál neki, ajándékozni. Ezért is maradnák ilyen ajándékoknál amiket írtam.
2016. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Be mész egy pc pontba, ott tudsz tájékozódni.:) Mellesleg mikkor ott vagy lesd, meg hogy milyen márkákból szokott vásárolni.
2016. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!