Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? És a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? És a párkapcsolathoz való, hozzá állásomhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon szeretek szekálni/ felhúzni emberekkel. Nem mindig szoktam szekálni valakit, általában csak ha rám jön. Lehet akár nálam idősebb is, van aki ez miatt nem lesz ideges van aki igen. Mindig mosolygok és jó kedvem van. De nagyon gyorsan ideges is tudok lenni. Ilyenkor van hogy szét török valamit, vagy inkább sétával vezetem le. Szeretem mindig az ellenkezőjét csinálni, mint amit valaki mond. Nem tudom miért, de ezt nagyon élvezem. Minden egyes problémát, meg beszélek a barátnőmmel. Le ülünk és elbeszélgettek vele az adott problémáról. Ki kérem a véleményét, hogy szerinte mi lenne a jobb. Egyszóval úgy döntök, úgy állok hozzá a dolgokhoz hogy neki és nekem is jó legyen. Senkinek nem hagyom hogy bántsa, se testileg se lelkileg. Kétszer fordult elő, hogy a volt barátja nem hagyta békén. Először szépen, szóltam neki, hogy legyen szíves be fejezni... Másodjára sem hagyta békén, erre annyira ideges lettem. Nagyon meg vertem, a volt barátját. Úgy látszik, csak ebből értet mert azóta-rá sem mer nézni, még a közelébe sem mer menni. A leányzót nagyon befolyásolja az anyja, szóval mindig avval fenyegeti, hogy sírni fog és rosszul lesz. Egy szóval, nem engedi el sétálni sem este (pedig felnőtt nő.) Volt hogy ez miatt, pofán vágta amire nagyon berágtam. Majdnem csak sírt, mikkor ezt mesélte nekem. Szóltam az anyjának, hogy ezt még egyszer nem szeretném meglátni, különben eltöröm a kezét. Mellesleg ha valakivel valami bajom van, a szemébe meg mondom... A barátnőmmel, mindig reggelig elszoktunk beszélgetni, volt hogy akkor haza sem vittem. Az anyja persze össze vissza kereste, nálunk is kereste meg a szüleimet zaklatta. (Csak jól eset volna nekünk, együtt lenni egy éjszakán keresztül.) Nálunk nem lehetünk, mert a szobám nyitott náluk meg nem lehetett, mert az anyja nem engedte. Avval jött mindig hogy gyerek lesz, de ez csak kifogás volt részéről, én úgy vettem észre hogy inkább féltékeny. (Amúgy is két ember, ha nagyon akarja meg tudja, oldani a szexet bárhol.) Mondtam a barátnőmnek, hogy simán meg tudjuk oldani, este hogy együtt aludjunk. (Eddig mindig este, bemásztam hozzá mikkor már az anyja aludt.) Kértem tőlük hogy üljünk le, hárman beszélgetni egyet. Mondtam az anyjának, hogy felvesszük a telefont, szólunk arról hogy hova megyünk arról is ha nem jönnénk haza. De cserébe egy héten egyszer, együtt alszom a lányával. Így is lett, meg állapodtunk. Amíg nem költözünk el, jó ez az egy héten egyszer együtt alvás is. Ha megkérnek valamire, a barátnőm vagy az anyja. PL: Hogy csináljam meg ezt, azt szó nélkül segítek.( Ami férfi munka, én úgy gondolom, hogy egy férfi mindent meg tudjon, csinálni/szerelni szégyenek is érezném ha nem így lenne.) De ugyan így elvárom/ szeretem ezt egy nőtől. Nincsenek sok elvárásaim, de szeretem ha egy nő kiszolgál, főz , mos , takarít minden ilyet. Én nem csinálnék olyat hogy mosnék, takarítanék stb... nem érezném magamat, többet férfinek. És én ebből, nem is szoktam engedni.


Szeretek kedveskedni, bókolni a barátnőmnek. Volt, hogy meg néztük együtt, a naplementét. Nagyon ritkán, meg hallgatok vele, egy nyálas zenét. De nem szoktam neki, olyanokat mondani, hogy úgy szeretlek majd belehalok... De azt igen hogy szeretem stb... Nagyon bújni sem szeretek egy nőhöz, jobban szeretem ha ő bújik hozzám. Nagyon ritkán, a barátnőm c*cijére szoktam tenni, a nagy fejemet. Szeretek csókolózni, szinte percenként megállunk séta közben egy csókra. Szexelni jobban szeretek az olyan helyeken, ahol bármikor le bukhatunk. Lehet az mozi, természet stb... Minden találkozásnál igénylem, a szexet legalább 2x. Szeretek alázni a szexben, imádom tépni a haját stb...


Alapjáraton kedvesnek, helyesnek és mosolygósnak tartanak. Mint írtam, nincs olyan nagy elvárásom a külsővel kapcsolatba. De az nálam plusz, ha valaki barna hajú és szemű. Ezért a típusért nagyon oda vagyok. Néha viszont elég bunkó, idegbeteg vagyok. De gyorsan le tudok nyugodni és haragtartó sem vagyok.

Szeretek hülyéskedni, de ha komoly dologról van szó, akkor komoly is vagyok. Néha elég egy gyökér, egoista barom vagyok. De inkább csak hülyéskedésből szoktam mondani. Volt hogy kérdezte, hogy nekem melyik becézgetése szokott jobban tetszeni. Mondtam az a kis szerény becézgetésed, amikor csak nagy fszunak szoktál hívni. Volt hogy rajzoltam neki, és mondtam hogy csókolom a kezeit aki készítette. Persze ezeken mind a ketten nevetni szoktunk.


Mellesleg bárkit meg hallgatok, bármi gondja lehet. Ha tudok segítek neki, lehet az anyagi vagy lelki dolog.


Általában sokan elmondanak nekem, olyan dolgokat ami magán dolog lenne. Lehet az nő vagy férfi, sőt vannak nők akik nagyon szeretnek velem beszélgetni. Olyanokat is elszoktak, hogy képzeld le feküdtünk, de ez az első alkalom nagyon fájt. (Igen ezt egy szűz nő mesélte.)


Bármibe amibe belekezdek, végig szeretem csinálni. Van hogy nem sikerült elsőre, másodjára de addig csinálom még nem fog menni. Elbukhatok 100x is de addig, nem tudok meg nyugodni, még el nem érem. Számomra nincs olyan hogy lehetetlen. Mindenkit próbálok inspirálni, motiválni hogy gyerünk csináld, amit szeretsz sikerülni fog az. Ezeket arra értettem, akik kicsit is érdekelnek/szeretnek és szeretek.


Még annyit hozzá fűznék, hogy nem félek kimondani az érzéseimet. Ami a szívemen, az a számon is.


Senkitől nem várok el segítséget, nagyon ritka ha én segítséget kérek. Még a szüleimmel élek, de rosszul érezném magamat, ha vennének nekem telefont vagy ruhát. Jobban szeretem, saját magam megteremteni-rá. Az egyik gyerekorri vágyam is végre teljesült. Nagyon kancsal gyerek voltam, két műtéten estem át. Első nem sikerült, itt kicsit el rosszul éreztem magamat. Mindenki azt mondta, ne menjek el másikra, a szüleim és a barátnőm is. De én annyira vágytam arra hogy jó legyen. Elmentem egy másodikra is ahol nagyon jól sikerült.:)


Ilyen volt a drog is. 2 évet csináltam, nagy függ voltam. Ez miatt, egyszer kórházba is kerültem, majdnem meghaltam. Ott elküldtek, egy szakemberhez aki, segít a leszokásban. Meg köszöntem neki, mondtam hogy nem kell. Én magamtól is le tudok szokni. Meg ígértem magamnak, hogy többet ilyet nem csinálok. Sikerült is leszokni, egy 1.5 éve tiszta is vagyok. Társaságomban van hogy még kínálnak, de vissza utasítom. Nem iszok, nem drogozok viszont van egy káros szenvedélyem, ez pedig a dohányzás. Az alkohol fogyasztásom nagyjából így néz ki.: 1-2 hónapba max egy sör. Egy évbe egyszer haverokkal berúgok és kész. Bulizni sem járok, valamiért én nem szeretek.



2016. jan. 21. 13:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindig észre veszem, ha a barátnőm volt fodrásznál. Néha nem látszik akkora változás, ezért kicsit elgondolkozok rajta hogy most volt-e. Esetleg ha be festi a körmét, vagy tetszik az öltözködése mindig mondom hogy milyen szép a ruhája, milyen jól áll rajta, milyen szép is.
2016. jan. 21. 14:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Most mi is pontosan a gondod saját magaddal? Azon kívül, hogy néha idegbeteg vagy, szerintem nagyjából korrekten viszonyulsz a párkapcsolatodhoz. A hangulatingadozásoddal azért kezdhetnél valamit, legalábbis engem férfiként marhára felbosszant, ha egy nő negyedóránként kedvére váltogatja a hangulatát, én meg pincsiként alkalmazkodjak egy egyik pillanatban boldogságtól röpdöső, másik pillanatban befordultan sértődő, a semmin hisztiző hercegkisasszonyhoz. Viszont ha a barátnődnek így jössz be, akkor tulajdonképpen nem kéne agyalnod semmin.
2016. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak annyit, hogy jobb lenne azt a társaságot elkerülnöd,ahol droggal megkínálnak!


Akkor már tényleg jó úton haladnál!

2016. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főleg.
2016. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!