Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkó volt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó volt ez a páromtól?

Figyelt kérdés

Hétfőn mentem fogászatra, és kértem, hogy kísérjen el, mert nagyon félek a fúrástól. El is jött, bementünk, leültem a székbe, rám adták azt az előkét, és az asszisztens megfogta a homlokomat, hogy ugye eligazítsa a fejemet, és én meg mondtam, hogy "a szemöldökömre vigyázzon!" Aztán meg barátom röhögött, hogy "nem kell vigyázni, szedje csak le nyugodtan.." Hát, ha nem lettem volna besz arva a fúrás miatt, legszívesebben elküldtem volna az anyjába. Szerintetek nem volt sértő?


Mielőtt valaki belekötne, NEM rajzolt szemöldököm van, igazi, csak ki van egészítve ceruzával, hogy szebb vonala, íve és egyenletesebb legyen.


2016. jan. 21. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak viccesen mondta.:) Nem? Most ebbe semmi rossz nincsen. Én durvábbakat szoktam, mondani a barátnőmnek. Még sem sértődig meg. :) Persze mindig avval ijesztgettem hogy reggelre, kopasz lesz. (Nagyon félti a haját, az neki a mindene.)
2016. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez semmi. Viszont te nem vagy semmi.
2016. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi volt ezen bunkó? Xd Én nevettem volna egyet rajta.
2016. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
szerintem nincs ezzel semmi baj:D te tipikus nő vagy, a párod meg tipikus pasi, nem tudja átérezni a sminkes problémát,így viccet csinál belőle. legalábbis én így értelmeztem a leírás alapján. én nem haragudnék rá
2016. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak poénkodott szerintem, én nem éreztem volna sértőnek amit mondott.

De én is félek a fogorvostól. Talán meg se hallottam volna, mit mond, annyira be lettem volna sz*rva.

2016. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
miért kellett vigyázni a szemöldöködre?
2016. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez férfihumor:D szokd meg!
2016. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én speciel jót röhgtem volna, de úgy látom neked semmi humorérzéked nincs. Tipikus hisztis barátnő lehetsz.
2016. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
A fogorvos helyében felfúrtam volna az agyadat is a nyafogásodért :D
2016. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál bunkó az asszisztenssel. Mi az hogy "A szemöldökömre vigyázzon!" Eleve mi köze a fogászati asszisztensnek a te szemöldöködhöz, de ha már ráförmedsz, akkor nyögd utána, hogy legyen szíves/kérem. A barátod csak a te bumfordi viselkedésedet próbálta korrigálni, te pedig még vele veszekszel... főnyeremény vagy.
2016. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!