Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha kérdezem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha kérdezem a volt barátnőiről?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már 3 hónapja ismerkedünk. Még nem vagyunk együtt, de minden jól alakul. Volt már olyan, hogy mesélt a múltjáról és szóba került a volt barátnője. Róla persze nem beszélt részletesen csak megemlítette. Baj, ha ilyenkor kicsit érdeklődök róla?


Mert amúgy tökre érdekelne, hogy meddig tartott az a kapcsolata meg hasonlók.


2016. jan. 21. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:

én szívesen el szoktam mesélni a múltamat annak akit érdemesnek tartok rá, és ha az exeimről kérdez akkor el szoktam mondani az okokat is, miért mentünk szét.

29F

2016. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem baj! Én is kérdezgetem néha a barátomat, nem is kéne olyan barát aki úgy áll hozzá, hogy neki a múltjából ez vagy az tabu, és nem beszél róla... Ha ilyen, úgy venném, hogy nem vesz engem elég komolyan ahhoz, hogy megosszon velem bármit.
2016. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is szóba került, és nem nyúzod a témával, szerintem nem probléma.
2016. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezd, a normális emberek tudnak erről beszélgetni.
2016. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Én speciel nem válaszolnék a kérdésedre...valaki írta,hogy olyan pasi neki nem is kellene aki nem beszél az exeiről. Na, én erre meg azt mondanám hogy minek kotnyeleskedik, nem az ő múltja, kb semmi köze hozzá. (Most értelemszerűen nem megsérteni akarom azt a válaszolót, csak azt ecsetelem hogy nem csak az a véglet van hogy aki bizony nem beszél az exeiről az rossz ember)

Szóval kérdezz rá nyugodtan, de ne sértődj meg ha nem kapsz kielégítő választ. Attól még gondolhatja ugyanúgy komolyan veled.

2016. jan. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy rossz ember de mi az, hogy kotnyeleskedés meg nem az én múltam? :D Ha valakivel együtt vagyok, szeretem, érdekel a múltja is, az emlékei, milyen volt az élete mikor még én nem voltam vele, stb magyarul teljesen meg szeretném ismerni... Jó, nyilván ha második randin nem meséli el még a fél életét, nem sértődök halálra.
2016. jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele, mint az utolsó, hogy érdekel, hogy mik történtek vele és hogy min ment keresztül. Csak eddig nem mertem ilyenre rákérdezni, féltem, hogy nem lenne-e túl tolakodó. Viszont volt már, hogy említésre került egy-egy exe. És persze, ha rákérdezek és látom, hogy nem akar róla beszélni, nem nyaggatnám vele. De ha elmondja szívesen, akkor tényleg érdekelne. :)
2016. jan. 22. 01:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ő hozza fel a témát, akkor semmi gond nincs azzal, hogy érdeklődsz. Úgyis látni fogod a reakciójából, hogy miről mesél szívesen, és mi az, ami kényes téma, s inkább hanyagolni kéne.
2016. jan. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5. Miért zárkóznál el afelől,hogy a múltadról kérdezzen.Igaz nem az övé,de attól még lehet róla beszélni nem? Ennyi erővel a másik is mondhatná azt,hogy semmiről nem témázik veled a régebbi dolgokkal kapcsolatban mert mi közöd hozzá :P És igen olyan ember kerüli a témát akinek az ex nem közömbös.Persze ez lehet negatív ill. pozitív értelemben is,de attól még egy két mondatba össze lehet foglalni a dolgokat és aztán lapozni ennyi,nem kell belemászni.
2016. jan. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5. ös vagyok.

Igen, értem mire gondoltok. De, sokan vannak akik elvárják hogy a másik múltját bizony fogadjuk el és a jelenben éljünk együtt. Hát igen. De ez nem mindenkinek megy csettintésre és nagyon jól tudjátok van olyan dolog ami jobban fáj kimondva, mint eltitkolva. Szerintem sok embernek van hasonló titka.

Alapból is egy "nem kifecsegő" típusú ember vagyok és szerintem egy kapcsolat az bizony csak 2 emberre tartozik. Imádtam is mikor a barátnőm szépen megtárgyalt minden dolgot a barátnőjükkel és csak a közös kajálások során buktak ki véletlen szerűen. Basz@s, onnantól kezdve én úgy éreztem mint ha az a pár személy is a kapcsolatot képezné és kb hátbaszúrás történt ellenem.

Ha most egy exszel vége, utána is úgy gondolom, hogy az bizony az mi kettőnk közös emlékei ( persze, nagy vonalakban egy kicsit lehet beszélni, de én biztos nem esnék túlzásba), mi kettőnk múltja. Ez olyan dolog szerintem, mikor olyan témáról beszélgetünk akiben egy 3-ik fél is szerepel, és szó szerint pletykáltok róluk. Pletykálsz, mert szépen kibeszélitek a 3-ik felet a háta mögött amiről valószínűleg sosem fog tudomást szerezni. Pletykálni én meg nem szeretek.

Lehet hogy nem valami nyomós érvek, a legtöbben egyenesen nem is érveknek neveznék ezt biztos vagyok benne és jönni fognak szépen a lepontozások, de különbözők vagyunk, különböző múlttal, nem gondolhatjátok azt, hogy bizony a ti igazatok a szent aranyközépút és egyetlen igazság. Ez is benne van abból az apró betűs részben, hogy "fogadd el a múltat"!

2016. jan. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!