Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál rosszul akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál rosszul akinek évek óta nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Kérdésem azokhoz szól akiknek általàban könnyen megy az ismerkedés, hogy csinàljàtok? Nyàvogó szépséget,anyagi helyzetet firtató válaszokra nem vagyok kiváncsi.
2016. jan. 22. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ferfi vagy no vagy?
2016. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Férfiak esetében a kevés pénz okozza a problémát,a nők esetében a túl nagy elvárás.:/
2016. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem írom le mert akkor általánositàsok jönnek. Átlagos külsejű, és jó anyagi helyzetű vagyok.
2016. jan. 22. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Relatíve csinos nőként nekem sosem volt ezzel problémám. De vannak nálam szebb lányok is az ismerettségi körömben, akik magányosak, és nem feltétlenül önszántukból. Azt vettem észre, hogy legtöbbjük iszonyú bizalmatlan, zárkózott az esetlegesen próbálkozó férfiakkal szemben - biztos csak szexet akar, nem érdekli más, csak a külseje, hasonló megfontolásokból. Bizonyára van ilyen is, de ugyebár, ha ismeretlenül megy oda valaki, akkor nem mondhatja egyből, hogy "olyan kedves vagy, legyél a feleségem" :D És ha egy lány egyből védekező állásba helyezkedik, amikor egy férfi próbálkozik, abból nehezen lesz kapcsolat.


Én is megjártam már korábban ilyenekkel, nem arról van szó. De sosem féltem attól, hogy ez előfordulhat. Nyilván nem jó érzés, ha rájössz, hogy aki már jó ideje tette a szépet, udvarolt, jónak és értékesnek mutatott be, igazából csak a bugyit akarta leimádkozni rólad. De ez ilyen, azért idővel rá lehet jönni, hogy mik a valós szándékai az embernek. Én mindig is vidáman, nyitottan álltam hozzá az újabb udvarlókhoz, mert nem akartam korábbi balszerencsém miatt egyből megbélyegezni őket, hogy "biztos ő is...". Talán ezért is voltam/vagyok népszerűbb a férfitársaság körében mint sok más, egyébként csinosabb barátnőm :)

2016. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányok elmondása szerint a vonzó szexuális kisugárzásom szokott ellenállhatatlan lenni nekik. Meg a szemükkel választanak ők is, nem csak a férfiaknak a látás az elsődleges információ szerző eszköz. Az anyagiak valóban hidegen szokták hagyni őket. Akiket nem, azok természetesen az anyagiakra és nem a fiúra gerjednek, de hát sokféle fétis létezik.

Ismerek olyat aki elől sikítozva futnak el a lányok. Nem meglepő mert még én is elfutok tőle férfiként, pedig akár éjjel is kirándulok erdőkben. Ő nem bányarém, hanem minden szava rosszindulatú másokkal szemben. Folyton mások hátrébb taszigálásával akar előbbre jutni. Vagy volt olyan eset hogy egy szép lánynak úgy akart udvarolni, hogy hajnalban odament egy szadista bunkó haverjával a lány lakására, kikapta az ágyból egy szál bugyiban, majd úgy bevágta a kádba csak úgy zuhant, majd hideg vízzel tusolta. Nos nem meglepő hogy még nem akadt neki olyan lány aki középkori inkvizítor mellett szeretne élni. A fickó említett szadista haverja igaz hogy megnősült, de a csaj a pénzéhez ment hozzá nem a fickóhoz.

2016. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül csinál rosszul valamit. Van egy barátnőm, nagyon szép lány, kedves, aranyos, házias, komolyan ha pasi lennék, biztos vele akarnék lenni. Mégis két kapcsolata között több mint öt év telt el, már teljesen el volt keseredve. Max. annyit csinálhatott rosszul, hogy óvónő, így napközben ha találkozott is férfiakkal, azok már nyilván nem jöhettek szóba.


Szerintem egyébként sokan abban tényleg hibáznak, hogy bezárkóznak, nem csinálnak semmit, nem ismerkednek emberekkel. Sokan annyi energiát ölnek a kifogások gyártásába, hogy ha azt az energiát bármi másra fordítanák, már doktoráltak volna belőle. "Nincs időm, nincs pénzem, nem érdekel semmi, ezek a mai lányok/srácok nem érik meg a küzdelmet, nem megyek edzeni, nem teszem ki a lábam a lakásból, nem hagyom el a komfortzónámat", stb.

2016. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!