Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan száraz a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan száraz a barátom haja! Hogyan mondhatnám meg neki sértődés nélkül?

Figyelt kérdés

Száraz szegénynek és korpásodik is rendesen. Értek a kozmetikai dolgokhoz, tudok sampont is amivel helyre tudnánk hozni a fejbőrét, de még nem lakunk együtt és csak 5 hónapja vagyunk együtt, nem akarom hogy rosszul vegye ki magát, és azt higgye hogy nem tetszik nekem.

Nagyon rossz összetevőkkel rendelkező tusfürdőt és samponokat használ, szerintem ezek nagyban hozzájárulnak a hámló bőréhez. :S

Fiúk, hogyan szeretitek hallani a segítő szándékú tanácsokat? Vagy állítsak be egyik nap egy jó samponnal? :)


2016. jan. 23. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a fiúk ebből nem hiszem hogy olyan nagy dolgot csinálnának. vedd meg a sampont és add oda neki hogy te ismered amit eddig használt és az rossz mert tönkreteszi a haját, de ez sokkal jobb. én így csinálnám.

20N

2016. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, a korpásodás főleg a rossz minőségű samponoktól van. Vegyél te neki egy-két középkategóriásat, akár babasampont is és egy akármilyen olcsó balzsamot. Akár most meg te neki a fejét, biztos tetszeni fog neki :)
2016. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van egy tanácsom: légy vele őszinte.


Ha a felek a kapcsolat elején "megjátszodják" magukat, értem ezt arra, hogy elhallgatják a dolgokat amik zavarják őket, akkor később bújuk ki a zög a zsákból.

Ezt kifejtem, ha rámirsz privátban és érdekel.


Szóval simán: vedd meg neki. És egy "hónapfordulóra" lepd meg vele. És mondd el neki az igazat mellékelve, hogy miért vetted azt, amit. :) Mert ez az ő érdeke :)

2016. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Simán......

Vegyél neki egy megfelelő sampont és mossad meg vele a haját...foglalkozzál vele egy kicsit...biztosan nem fog nemet mondani!!!

Ha látja a különbséget, akkor nem fog nemet mondani. Ha tényleg jó sampont választottál akkor az első használat után már érződik-látszik a különbség.

37F

2016. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze,az a legjobb ha megleped egy kis ajándékkal ami történetesen a bőrének is használ majd.:)
2016. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
édes jó istenem gyere el!!!! miért lenne sértődés? nem az hogy drágám száraz a hajad vegyünk hajbalzsamot nem! ki kell írni gykra -.-
2016. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Te Béla! Száraz a hajad! Használj más sampont!"
2016. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy hordjon sapkát,és h szerinted megfázhatott a feje,mert látszik! amikor együtt zuhanyoztok mosd meg neki a haját :P
2016. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja igen és MINDENKÉPP mikor legközelebb mész, adj neki egy menő tusrfüdő-sampon csomagot,hidd el örülni fog! mond,h nagyon jó illata van ennek és szeretnéd rajta érezni :)
2016. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan odaadhatod neki. Ha száraz és korpás a haja, akkor valószínűleg viszket is neki, legalábbis a száraz bőr mindig viszket. Mikor én rossz sampont használtam, inkább olyat, amitől nem zsírosodik baromira viszketett már pár nap után a fejbőröm, akkor jöttem rá, hogy lehet korpásodás ellenit kellene venni, azóta sose viszket és nem is korpásodik, szóval szerintem nyugodtan add neki oda :D
2016. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!