Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a pasi azt mondta, hogy megbolonditottam?

Figyelt kérdés
Kérlek ne gunyolodjatok, tényleg nem tudom, hogy ezt olyankor mondja vki ha szexre gondol vagy más is lehet emogott, azt tudom, hogy nem tetszem neki. .
2016. jan. 23. 20:29
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Azt hogy most már tetszel neki (a szex alap, de hogy tovább is mutat a vonzalma, az kettőtökön múlik)
2016. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyet mindig az mondott, aki szexelni akart. A másik ilyen a "Megőrjítesz!".
2016. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

felszínes tucat sablon duma.

vagy egy nagyon gyenge "bók"

2016. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megroggyant,agyilag,kampec mehet pszihomokushoz.biztos kevertél valamit a kajájába,ha bolond akkor bolond.
2016. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azok toltak ilyen dumát, akikről egyértelmű volt, hogy d*gni akarnak.
2016. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!