Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít, hogy ennyire erőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, hogy ennyire erőszakos. Szakítanunk kellene?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok egyutt a barátommal, heti 1x tudunk találkozni. En 17 vagyok, ő 19. (Ezért írtam a felnőtt kategóriába). az a gond, hogy nagyon tőlem kb másfél órára lakik, ezért nem is nagyon voltam nála, csak egyszer egy délutánra, egyébként meg máshol vagyunk.. Kirandulunk, mozizunk vagy csak beszékgetünk valahol... Tehát randizunk. Nagyon erősködik, hogy aludjak nála, de egyszerűen tényleg nem fér bele.. Nekem szombatonként és vasárnaponként reggel is koran kell kelnem (nyelviskola), és ő meg nagyon kívül eső területen lakik. Anya pedig azt nem akarja hogy nálunk aludjon, nem szimpatizál vele és fél h csak le akar fektetni. Multkor bulizni voltunk egyutt és anya felajanlotta hogy itt aludhat. Nos, a bátyámmal közös a szobám, én azt gondoltam, hogy majd én alszom a barátommal egy szobaban, de anya elkezdett szervezkedni, hogy majd bátyám és a baratom alszanak a szobaban, én meg kimegyek a nappaliba :D szóval anya is nagyon szigorú, végül hazament a baratom, nem aludt itt. Szoval elég rossz a helyzet, nincs is időm hozza kiutazni, de ő se aludhat itt. Meg azt se hiszem, hogy anya megengedné, hogy ott aludjak..én egyebkent attol nem felek, hogy csak le akar fektetni, mert nem így van, illetve lassan már el is jön az ideje. Baratom egyébként kikötötte h valentin napon mindenképp nála kell aludnom... Mondtam hogy meglátjuk... Ezen kiakadt, jogosan egyébként. Mondta, hogy ilyen nincs h 3 hónapja járunk és még kérdés h egyáltalán nála alszom-e. Szakításon gondolkodom... Egyértelmű, hogy én se tudom megadni neki azt, amire vágyik, és nekem se jó ez, hogy emiatt mindig kiakadások vannak. Raadasul nem érzek olyan hatalmas szerelmet a fiú iránt, de nagyon szeretem, jól telnek a találkozók es lelki társak vagyunk. Anya egyebkent minden ismerősének ugy adja tovabb, aki rákerdez, hogy van-e baratom, hogy "igen, most van valakije, de csak olyan komolytalan kapcsolat". Nem tjdom, miert gondolja ezt, nincs is ott a talikon.

Anyával semmiképp se szeretnék errol beszelni, mert ez az egész a magánügyem, mármint hogy mit érzek iránta es mikor akarok vele lefekudni... Szakításon gondolkodtam... :S


2016. jan. 25. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy anyukád lehet, hogy ismer annyira téged, hogy látja rajtad, hogy nem érzel a fiú iránt "olyan hatalmas szerelmet", és emiatt gondolja, hogy ez komolytalan kapcsolat? :)
2016. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De. Ez igaz! Ő is mindig ezt mondja nekem :)
2016. jan. 25. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából egyszerű a képlet. Ha akarod, megoldod, ha nem akarod, nem oldod. Esetedben nem arról van szó, hogy nem akarnál még szexuális életet, mert kor/vallás/akármi, tehát nem lehet erőszakoskodásnak mondani, amit a párod csinál. Ha te kereken közölnéd vele, hogy "szívem, még korai lenne köztünk, várd ki, még én is akarom", és ennek ellenére nyomatná, hogy itt az ideje a szexnek, na az gond lenne. De itt ugye (elvileg) csak a hellyel vannak gondok.

Akarod? Akkor ne anyud mondja meg 17 évesen, hogy hol alhatsz és hol nem, a valentin nap remek alkalom lesz arra, hogy nála töltsd a hétvégét, hiszen nem valami random napról van szó, hanem a szerelmesek ünnepéről.

Nem akarod? Akkor zárd le tisztán, ne hülyítsd se magadat, se a srácot, hogy szereted de amúgy mégsem.

Közhely és alapvetően idegesítő mondás, de most nagyon igaz: időd mindig arra van, amire akarod, hogy legyen.

2016. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!