Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha istennő vagyok az ágyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha istennő vagyok az ágyban és mindig odaadó az élet minden más terén, akkor egy kis hiszti elviselhető?

Figyelt kérdés
Néha kicsit hisztis vagyok, de utána bocsánatot kérek és mindig odaadó és figyelmes vagyok, szerény, ágyban pedig vadmacska, ellensúlyozza a dolgot férfiak?
2016. jan. 26. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8- épp ez az, te szövegértő zseni. Ha magamra vettem volna, nem írom, hogy egy szar általánosítást írtál.. az ugat, akinek nője sincs. (Y)
2016. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Egy idő után - hiába szpsz jól -, nem fogod ellensúlyozni az állandó gyomorgörcsöt, hogy most vajon miért rinyál majd?
2016. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Már száz éve is megmondták, ha egy nő hisztizik, mi az ellenszere.

Csak hogy egyet mondjak, a vibrátort egy pszichológus találta fel, és a női hisztéria kezelésére használta.


[link]


Érdekes olvasmány... nem csak én gondolom úgy, hogy a hiszti és a toszatlanság közt komoly összefüggés van, nálam jóval nagyobb elmék is erre a következtetésre jutottak.


:D


Biztos mindenki téved.


Egyébként nem szeretem ha hisztis csajom. De ha más csaja hisztériázik, azt kifejezetten élvezem, remekül elszórakoztat. Mint az ingyencirkusz, ahol a majom egyben a bohóc is.


Nincs az az atom test, vagy jó technika az ágyban, amivel ellensúlyozni lehet hosszú távon.

A legtöbb csajt ezért teszik lapátra.

2016. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Nálam a hisztihajlam az a lista legelején álló negatív női tulajdonságok egyike, amivel ki lehet kergetni engem a világból. Nem tudnék sokáig együttlétezni egy hisztigéppel. Nyilván vannak az embernek (nőnek és férfinak egyaránt) rossz napjai, amikor durci, sértődékeny, mogorva, akármi, de akinek lételeme, hogy folyton minden lófüttyért cirkuszoljon, az nálam kicsapja a biztosítékot. Már rögtön az ismerkedés/párkapcsolat elején mérlegelni tudom, hogy a hölgyike mi okból raplizik. Ha jogos dolgokért, amiket én magam is belátok, hogy van benne igazság, akkor nyilvánvalóan jóváhagyom az elégedetlenkedést (de a legtöbb esetben akkor sem megoldás a hiszti, ha normál keretek között is képesek lennénk rá). Ha nevetséges, jelentéktelen dolgok miatt, akkor hamarosan búcsút is intenénk egymásnak, lehetsz akármilyen makulátlan hiperszupermeperultramegagiga istennő is. 32/F
2016. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent esetedben szerinted az istennő szó? milyen?
2016. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés de mindig elviselhető, ettől még nem lesz logikus. Próbálj meg mindig ilyféle állapotaidon felülkerekedni tudatosan s még hiszti előtt/közben leállítani.
2016. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!