Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is érdekli, még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is érdekli, még a volt barátja?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk a konyhába, a volt barátja be jött a házba. A leány anyjával beszélni valamiről. A lány oda köszönt neki hogy szia. Volt olyan is hogy sétáltunk, fel a lépcsőn és akkor is integetve köszönt neki hogy szia.


A lány kint volt, a sulinál. Mikkor a volt barátja arra ment, mert ott dolgozott. A lány írt nekem, hogy idegesíti a volt barátja. Azt hittem megint nem hagyja békén. (Nem féltékenység meg semmi, de volt hogy panaszkodott nekem hogy nem hagyja békén.) Szépen szóltam neki, akkor de most nem olvastam végig az üzenetet. Ideges lettem, azt hittem megint piszkálja. Pont találkoztam, a sráccal és adtam neki egy nyakast. A lány pedig még ennek ellenére, meg akarta kérdezni a volt barátjától. Hogy miért nem mer oda, menni hozzá meg meg akarta állítólag kérdezni, hogy tényleg bántottam-e.


Ne értsetek félre, tényleg nem féltékenységből volt...


Amikor ültünk a buszon, a volt barátja szált le, de a lány úgy nézte mint akinek ki esik a szeme.



2016. jan. 27. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
talán velem van a baj, de nem értem. Mármint a fogalmazásod!
2016. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a tökömet keres ez a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában?
2016. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!