Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb szemétség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb szemétség, amit férfi/nő elkövetett ellened?

Figyelt kérdés
Párkapcsolati téren gondolom.

2016. jan. 27. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás, nem hiszem, hogy tud bárki nagyobbat tenni.
2016. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
És férfiként ez rosszul esett.
2016. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás, és persze a hazugság, amivel fedezte magát.
2016. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
5 randi , majd elhívott magához és másnap kidobott. 23/F
2016. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakításkor nagyduma a szokásos panelekkel barátság maradjon, meg neki senki nem kell ő magányos típus blablabla - mindezt valaki más ágyából... Epic.


Illetve mindezt évforduló-napon :)

2016. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hazudott rólam a közös barátainknak, finoman szólva a rossz híremet keltette és mind emellett kavart az egyik kollégámmal!!!!
2016. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak a haverbarátjánál alszik rendszeresen, mert ő vigasztalja miután megerőszakolták, és velem nem képes találkozni, mert nem tudna így a szemembe nézni, még fel kell dolgoznia, és egyébként is undorodik a férfiaktól.

De a haverbarát az más, mert ő nem nőként tekint rá egyébként is apja lehetne

Aztán a haverbarát szép lassan bezavarta a lompost az állítólagosan megerőszakolt exemnek, aki épp halálos beteg volt, agydaganattal, de aztán titokban kezelésekre járt és meggyógyult.


Az egész akkora kamu lehetett hogy az hihetetlen, én meg hónapokig vártam, de tudom megérdemlem ha ilyen naiv vagyok :)

2016. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az volt életem első kapcsolata. Az "úriember" elfelejtette közölni, hogy szakított velem, úgy szembesültem vele, hogy felhívtam valamiért, és már az új barátnőjénél volt.
2016. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Felrakta egy "haverom" a meztelen képeit az internetre.
2016. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

1. Pár hónapos kapcsolatban kiszakadt a gumi. A pasi onnantól eltűnt, nem keresett, telefont nem vette fel, mikor kerestem.

2. Szintén pár hónapos kapcsolatban társaságban voltunk, a pasi átnézett rajtam, más nőkkel flörtölt. Amikor később kértem, hogy legalább korrektül tisztázzuk, mi a helyzet köztünk, akkor megvert.

3. Totál személyiségzavaros fickó (sajnos az elején nem vettem észre). Egyik nap halálosan szerelmes volt, a következő nap eltaszított, látni sem akart. Részletesen beszámolt arról, hogy csalt meg (mint később kiderült, kamu volt az egész).

4. Hosszú kapcsolat, elhidegültünk egymástól. Szakítani akartam, de a párom ígérte, mindent megtesz, hogy javuljon a helyzet. Mint kiderült, pár héttel később megismerkedett egy férjes nővel és neki udvarolgatott hónapokon keresztül, folyamatosan a szemembe hazudva.

2016. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!