Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért mondják azt, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mondják azt, hogy aki bosszút áll az exén mert gyűlöli, az saját magát is gyűlöli?

Figyelt kérdés
Én nem gyűlölöm magam, nincs egyéb traumám, és nem éreztem semmit amikor bosszút álltam.
2016. jan. 29. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem gyűlölöm magam, nincs semmilyen traumám, egyszerűen csak vissza fogja kapni azt, amit okozott. Nem érzem helyesnek azt, hogy ő nyugodtan éljen ezek után.
2016. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1


Amit ő megint csak aztán megint Te... ez addig megy amíg legalább egy hulla nem termelődik.

2016. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neked mit okozott? Engem megcsalt a legjobb barátnőmmel :(
2016. jan. 29. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
2# Ez nem egy kis mezei szakítás, hanem annál több. Csak érezze meg, hogy jobban kellett volna tisztelnie. :)
2016. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. jan. 29. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Írtam privit. :)
2016. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4


Szerintem ez így is értelmetlen. Nekm is vannak olyan emberek a múltamban akik kb. élve elégetést, szöges vibrátort érdemeltek volna az ánuszukba, de ez sajna nem így működik. Apámna pl. ki sem tudok találni elég genya büntetést, neki büntetés-sorozat lenne való aminek sosincs vége és nem tud menekülni belőle de még meghalni sem, csak szenvedni.


De sajnos ez nem így megy.

2016. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bosszú kicsinyes és pitiáner dolog,.
2016. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!