Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hizunk meg ahogy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hizunk meg ahogy kapcsolatunk lesz?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól, akik hasonlót tapasztaltak. Az utóbbi 7 év alatt egyszer hiztam 3 kilót az addigi súlyomhoz, amit le is adtam egyszerűen és gyorsan. Azóta tartottam a 49, max 50 kgt. Most 55-re mentem fel fél év alatt. Pedig igyekszem minél többet mozogni igy télen is, minden nap sétálok pár kilómétert illetve tömegközlekedés helyett a bicajozást választom hosszabb távokra is (10-12 km/nap). És mindezek mellett hiztam pedig nem is járunk el sem iszogatni sem gyorskajálni. Akkor mitől? Vagy csak nem veszem észre hogy valamit rosszul csinálok? Irjátok le a ti tapasztalataitokat, megköszönöm :).
2016. jan. 31. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
És úgy gondolod, hogy ez a kapcsolatod meglétével hozható összefüggésbe? Ha egyedülálló lettél volna ez idő alatt, maradtál volna végig 50 kiló?
2016. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
És az nem lehet, hogy izmosodtál?
2016. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a liba hízik, amit tömnek. :-D
2016. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Van aki elhanyagolja magát,van akinek meg hangulat függő a súlya.

És is ilyen vagyok.

Ha minden nagyjából jó,feljön két kiló,ha valami olyan ér,két nap alatt lemegy 5-6.

2016. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
talán nem kéne két pofára tömni a fogamzásgátlókat.
2016. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legbefolyásosabb-leghizlalóbb része az embernek mindig a saját egója. Ne hidd, hogy csak jelképesen működik..
2016. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hangulatfüggő nálam is a dolog mert most érzem magam igazán jól hosszú idő után. Izmosodtam is valamicskét biztosan, de nőként fél év alatt 5 kg izmot növesztenem egy kis bicajozással meg gyaloglással nem hiszem, hogy sikerült. Sajnos :). Fogamzásgátlót nem szedek és nem is szándékozom.
2016. jan. 31. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!