Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ízlés lehet genetikába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ízlés lehet genetikába kódolva?

Figyelt kérdés
eddig csak fiatalabb férfiakkal/ fiúkkal volt sikeres kapcsolatom , a barátnőim furcsállták ezt ,az elején én is de már egyáltalán nem zavar .A napokban kezembe került a családfánk és azt eddig is tudtam ,hogy a szüleim közül anyám az idősebb de apai ágon szinte mindenhol a nők idősebbek 1-4 évvel és mostanában azon gondolkozom ,hogy a genetikának lehet e köze az ízlésemhez ?(csak a szüleimet láttam ilyen "felállásban" és pont nem akartam hogy az én kapcsolatom is olyan legyen )

2016. febr. 1. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is idősebb nálam és eleve mindig is sokkal jobban jöttem ki a nálam idősebb nőkkel.

Valamiért a 15-30 közti korosztály engem irritál.

Folyton csak rinyálnak és követelőznek, ráadásul a szexet is megtiszteltetésnek kéne vennem, pedig nagyon alulmúlják az amúgy nem magas elvárásaimat.


Az idősebb nő egyszerűen partner. Jobb társaság, jobb szex, kiegyensúlyozottabb kapcsolat.

2016. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!