Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy fiúval alakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy fiúval alakulóban lenne a kapcsolatunk de zavarja hogy volt 1 éjszakás kalandom! Hogy kezeljem a fiút?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
teljesen lényegtelen hogy korábban mit csináltál mivel nem csaltad meg. sehogy se kell kezelni, és nem neked kell udvarolnod.
2010. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Neki nem volt előtted kapcsolata?

Szerintem csak kifogása ez a zavar, hogy......

2010. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért zavarja? Miért kérdezte meg, ha zavarja? S te miért akarsz vele lenni, ha zavarja? Már az elején látszik, hogy nem elfogadó, és beszűkült a látóköre. Én hagynám a csodába.Csak gondod lesz vele később, ezt most borítékolom neked. Folyton meg akarsz majd felelni neki, miközben nem tudsz, mert ő olyan ember, akinek valószínűleg nem lehet.
2010. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen srácot én nem kezelném sehogy. Ha esetleg összejöttök, akkor is folyamatosan a szemedre vetné a múltadat?????
2010. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De jó, hogy már mindent belemagyaráztok... esetleg megkérdezhetnéd, hogy mi zavarja ebben. Ennyi.
2010. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi kihagytam hogy az a srác az ő barátja!!De mi nem a srcáon keresztül ismerjük egymást a sráccal is véletlen gabalyodtunk egymásba!
2010. márc. 29. 13:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Hat igen, tipikus. Akkor lenne baj ha nem zavarna mert akkor sac per kabe neki is csak szexre kellenel! Az en baratnöm (5 eve vagyunk együtt)összejött egy estere a haverommal, szerencsere csak csok es meg mielött elkezdtünk jarni, de valahogy engem is zavar neha. Ez ilyen ferfi dolog hogy ha mar masnak megvoltal föleg havernek akkor mar nem vagy trofea, bocs a durva kifejezesert sajnos maskepp nem tudom megfogalmazni. Örulj neki hogy zavarja azt jelenti hogy komolyabban gondolkodik a kettötök kapcsolatan.



25/F

2010. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Hat igen, tipikus. Akkor lenne baj ha nem zavarna mert akkor sac per kabe neki is csak szexre kellenel!"


Korodhoz képest rettenetesen éretlen vagy. Mondhatni egy gyökér.

2010. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán kár volt neki elmondani, nincs köze a múltadhoz és szégyellje magát, hogy felemlegeti, semmit sem tudsz tenni, de ez nem a te gondod. Mindenki követ el hibákat, te már gondolom megváltoztál így nincs mit a szemedre vessen.
2010. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A tegnapi 15:21-nek. Szoval en lennek a gyöker?!?!

Had döntse mar el a kerdezö hogy segit neki a valaszom vagy nem, te pedig a kerdesre valaszolj es ne a valaszokat fikazd!!!

2010. márc. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!