Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti párotok is így nézi meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti párotok is így nézi meg a többi nőt?

Figyelt kérdés
Ezzel bajom nem volt eddig. De múltkor a boltban, elment mellettünk egy csaj, a párom végig követte a szemével, miközben beszéltem hozzá még akkor is. Majd előre néztem és vissza, hogy mit nézzen meg a polcon és akkor is nézte még a csajt. Mentünk a kasszához, a lány előttünk állt, a párom ott feszengett, és nem mert már a lányra nézni, a lány többször is próbálta vele felvenni a szemkontaktust. De a párom zavarba jött.
2016. febr. 4. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy miattad próbálja kontrollálni magát. Több kevesebb sikerrel.

Azt meg nem várhatod el hogy ne nézz meg alaposan egy formás idomot. Te sem vagy rá képes.

2016. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig mint írtam, nem is zavart, de ilyet se csinált eddig, hogy amíg beszélek hozzá, a szemébe, ő mást stíröl, ráadásul szépnek se nevezném azt a csajt. Hogy őszinte legyek, nem kicsit éreztem magam megalázva.
2016. febr. 4. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem volt tole szep h ilyen feltunoen tolta, en max egy gyors pillantast szoktam vetni mas csajokra, ha csajjal vagyok. De neked is fel kell fogni h a ffiak tobbsege megnezi a husokat a piacon.
2016. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te női szemmel milyennek láttad a lányt?
2016. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ribis volt. Flegma arckifejezései voltak.
2016. febr. 4. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor tetszett neki. Te is megnézel egy díszes pávát az állatkertben. :D
2016. febr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én férfi oldalról Nyilatkozhatok... Nem szoktam így "stírölni" senkit, ha kapcsolatban vagyok. Egyedül a nagyon feltűnő nőket (pl. kámzsás nőt, hosszú fekete hajjal és valami nagy amulettel, de nem azért, mert "de jól néz ki", hanem mert érdekes. (engem vonzanak az érdekességek, nem is elsődlegesen szexuálisan, hanem emberileg). Oké, az előfordul, ha valami kiemelkedően formás vagy - khm - "nagymellű" nőt látok akkor kicsit megnézem egy "tyih" szócska kíséretében. De hamar el is felejtem. Nem játszik szerepet az ilyesmi, ha jó kapcsolatban vagyok. Ha pedig nagyon jóban akkor még ezt sem, mert nem szeretném ha bármi baj lenne belőle.
2016. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én férjem nem néz meg nőket mikor velem van.De egyszer ugyan ez volt mint veled.A csaj teljesen úgy nézett ki mint én mikor összejöttünk.Arca haja még a ruhája stílusa is.Szóval meglepődtem nagyon mert ilyet még nem láttam tőle.

Valami ilyesmi lehet, ha nem pont ez, de valkire hasonlított vagy valami...

2016. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem nézi meg a lányokat, ha velem van. Gondolom észreveszi, ha valaki olyat lát, aki tetszik neki, de maximum egyet pillanthat rá, mint akárki másra, mert még sosem vettem észre, hogy bárkit is jobban megnézett volna, és az ilyesmi szerintem pont eddig fér bele egy kapcsolatba, ha már úgy csinálja valaki, hogy a másiknak is feltűnik, az nagyon gáz, én szólnék érte, hogy le lehet állni.
2016. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!