Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem zavar titeket ha szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavar titeket ha szex közben a párotok nézi az arckifejezéseteket és a testeteket méregeti?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az arcomat szokta nézni,de csak néha-néha még az elején volt zavarba ejtő,de most már nem figyelek fel erre.:)De ha mindketten élvezzük,akkor általában be szoktuk csukni a szemünket.


26/N

2015. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Ezek szerint téged zavar. Ha közben a mennyezetet nézné, az jó lenne?

Hiába. Vannak, akiknek semmi sem jó!

2015. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Költőnő? ***** válasza:
97%
Egymás testét nem méregetjük, hanem gyönyörködünk egymásban. Egymás arcát pedig szintén hasonló okból nézzük, no meg ott látod a másikon, mi a jó h jó, stb
2015. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Imádok elveszni a nő tekintetében, látni, ahogy a kéjtől eltorzul az arca. Persze nem egyfolytában nézem általában, és ő sem, mert az élvezet miatt elmegy a kontroll. :D
2015. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Engem zavar mert az exem mesélte hogy az ő exe milyen grimaszokat vágott szex közben és szó szerint kinevette ahogy mesélt róla, nekem volt kellemetlen végighallgatni.

És azóta csak félhomályban szexelek.

Mert én is szoktam pofákat vágni.

2015. jún. 16. 10:26
 6/14 anonim válasza:
86%
Csak szólok hogy azért nézegeti az arcodat mert kiváncsi hogy ő jól csinálja-e meg hogy ez az egész tetszik-e neked. A férfiak ienek.
2015. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Imádom nézni a párom arcát,testét szex közben.....mert magabiztosságot ad ha látom hogy jó amit csinálok, másrészt ettől "élő" a dolog. Volt olyan partnerem aki szex közben becsukta a szemét, mert állítása szerint úgy tudott jobban koncentrálni az érzéseire.....számomra nagyon zavaró volt. Olyan érzésem volt tőle, hogy biztosan máson fantáziál közben...

37F

2015. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az orgazmus szép.

[link]

2015. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
94%
mki vág pofákat szex közben... elég kiábrándító ha vki baltaarccal csinálja végig az egészet.
2015. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Sok nő becsukja a szemét. Köztük én is, mivel nekem pl túl sok a vizuális inger és elvész a többi, így jó-jó, de sose érem el a tetőpontot. Tehát nem azért csukom be a szemem, mert mást képzelek oda, hanem minden figyelmem az egyéb érzékelésre fordítom. :) Sajna itt is látszik, hogy a férfi és a nő különböző módon működik. Nekem is nagyon "figyel" párom közben. Az elején egy picit zavart, mert az elfúló tekintete alapján azt hittem valami nem stimmel rajtam vagy ciki és rágörcsöltem. :D Megbeszéltük, azóta mindenki úgy élvezkedik ahogy jó neki. Én csukott szemmel, ő pedig "nézelődve". :)
2015. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!