Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Titeket nem zavar, ha egy buliban a párotok az erotikus táncosokat nézi?

Figyelt kérdés
Engem nagyon tud bosszantani ha bárhová is elmegyünk a a barátommal, legyen ez akár egy diszkó vagy esetleg gyorsulási verseny (félmeztelen nők autómosásos show-ja) mindenhol ott vannak az ilyen jellegü nők. Nem féltékenység miatt, hanem azért, mert tudom, hogy a páromat (mint más férfiakat is) izgalmi állapotba hozzák. Persze nem köthetem be a szemét, mert vakságot nem fogadott, de az ilyen hölgyek nagyon idegesítenek. Mi a véleményetek?
2009. aug. 14. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemkell akk ien helyre járni, te addig takaríts otthon v vmivel legyél el ő meg hadd menjen.
2009. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Te is bámuld meg őket/a pasikat.

Nálam z nem okoz gondot, nekem tetszenek a nők is. Féltékenykedjen ő.

2009. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az a gond, hogy én még egy "normál" pasira sem nézhetek úgy, nemhogy egy chipandale-re.
2009. aug. 14. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
figyi, csak úgy tudod ráébreszteni, ha te meg igenis csorgatod a nyálad egy jó pasira. Nézz ki magadnak egy ilyen helyzetben egy tuti kocsitulajdonost, és láthatóan sóvárogj utána. Discóban meg nézz ki magadnak egy táncparkettördögöt, és nézd feltünöen, közben kihivo mozdulatokkal (dekoltázsigazítás feltünően, stb)
2009. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezek majd megpróbálom. Viszont néhány hónapja amikor egy régi haverommal táncoltam annyira besértődött, hogy utánna órákig nem jött oda hozzám.
2009. aug. 14. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi értelme ha őt is féltékennyé teszed,akkor ennek szakitás lenne a vége.Most miért baj ha megnézi azokat a nőket?Nem őket szereti hanem téged.Veled bújik ágyba a te kezedet fogja stb.Én is vagy bármely férfi megnéz akár egy magazinban,neten akárhol egy félmeztelen vagy sexy nőt.Ez ellen úgyse tudsz tenni.A férfiak ilyenek és nem azért nézzük meg őket,mert a párunk nem elég jó.Ez csak ilyen irigység féle,hogy olyan nőnk nem lehet soha.De attól még a párunk az első!!!!28F
2009. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak nincs igaza. Akkor a kérdező miért nem bámulhatja meg a pasikat? Ez valamiféle férfielőjog?

Nyugodtan nézd meg a pasikat, mi a sz@rt sértődik meg?

Rá is ugyanazok a szabályok érvényesek. Ha te nem gurulsz be, mert nézi a csajokat, ő sem teheti. Pont.

Ha mégis ideges lesz, legalább tudja milyen érzés, ha ő csorgatja a nyálát, és neked kell azt bambulnod.

2009. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy csukja be a szemét. De nekem szokta mondani (mintha 1 haver lennék):"annak a bombázónak milyen jó melle, feneke van". Ezekre én nem vagyok kíváncsi.

Egyébként utolsó előtti válaszoló!

Dehát mit is kezdenétek egy olyan nővel aki csak b*szni, sz*pni tud, de mást nem, se főzni rátok, se mosni stb. Szerintem meg egy pasinak sem kell országos r*banc hosszútávra csak max. egy 10 percre!

2009. aug. 16. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!