Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeppent meg a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeppent meg a lány, miért komolyodhatott el?

Figyelt kérdés

féléve nyomultam rá, de ő csak barátként tud kezelni. Ment minden tovább normális kerékvágásban, nem volt semmi gond. Most azonban már jár valakivel, ő mondta. Persze nyilván nem fogadtam őszinte mosollyal, de azért elfogadtam mindent, és sok boldogságot kivántam - erre elkomolyodott, nem mosolygott. Kinyögte, hogy "de azért találkozhatunk, vagy... már nem akarsz?" valami olyasmit mondtam, hogy "nem hiszem, hogy igy már sok értelme lenne". Ismét csak nem mosolygott, mély gondolkodóba esett.


Tegnap találkoztunk, mikor meglátott, megszeppent volt, hol a bal, hol a jobb szemembe fókuszált gyorsan. Aztán "megnyugodott", és beszéltünk mindenféléről, megosztja velem élete titkait, tehát nem vagyok kellemetlen neki. Csak nem értem: ha idáig engem bárki visszautasitott, akkor sutty - ki is radirozott az életéből. Ő nem, csak most olyan, mintha félne, hogy elveszit.


Ez mi lehet?


2016. febr. 4. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Ne legyél papucs. "Azért találkozhatunk". Aha, persze. Más tömi a lyukát, de azért annyit rád tudna áldozni, hogy hébe-hóba összefutotok, hogy kipanaszkodhassa magát neked, aztán megy vissza dugni a csákóval. Szép barátság. :D

Ez a nem akarsz meg burkolt koptatási felajánlás. ;) Szóval végül is ha így vesszük, nem várja, el, még korrekt is lehet.

2016. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk mert a barátod akar lenni? Normális emberek között nem csak párkapcsolat vagy semmi létezhet.
2016. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es ez troll válasz, nem fedi a valóságot.

Itt valami nem kóser, ha egy lány a titkairól beszél, és nem az a típus, aki fűvel fával megosztja, akkor igazából veled akar lenni, igen, fél, hogy elveszít.

Valami akadály van, egy férfival viselkedtem így, akit tényleg akartam, de ő házas volt, szeretőjének akart. Nem tudom nálatok mi az akadály, valami van, az tuti. Erre neked kell rájönnöd, lehetőleg addig, amíg nem happolja el előled végleg a másik.

2016. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy derítheted ki, ha találkoztok. Félévig nyomultál, neki se volt ellenére, nem lehet, hogy hirtelen barátként tekint rád. Attól is félhet, hogy elveszít vagy mástól fél. Igen egy nő, akkor vált ilyen viselkedésre, ha fél, hogy mitől azt Neked kell tudnod, talán az egyik titkában próbált rávezetni, csak nem vetted az adást.N
2016. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél, hogy elveszít, de nem úgy, ahogyan te szeretnéd: havernak akar, lelki társnak, de ahogy az első mondja, tetszik is neki, hogy te továbbra is ott nyomulsz körülötte, jólesik a hiúságának. Nagyon nem korrekt a részéről, hogy bár mással dugatja magát, azért benned is reményt kelt ezzel a haverkodósdival.
2016. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem paráznék, hogy elveszítem és nem osztanám meg a titkaim vele, nem akarnék találkozni vele, ha nem lenne fontos és csak a hiúságom legyezgetné.
2016. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!