Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így? (hosszú. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így? (hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha például tetszik valaki,és mondjuk vonzódom is hozzá, akkor nem bírom magammal elképzelni, hanem valamelyik szép barátnőmmel, vagy olyannal, akivel szerintem összeillenének.

De ez odáig fajult, 21 éves vagyok, és még soha sem volt párkapcsolatom..

Nincs túl sok önbizalmam, de nem érzem úgy hogy nagyon csúnya lennék, és mások azt mondták, hogy szép vagyok, tehát nem hiszem, hogy ezért..bár lehetséges, hogy csak nem akartak megbántani azzal, hogy lecsúnyáznak..


Középiskolás koromban volt olyan 7-8 "udvarlóm", de akkor még túl fiatalnak éreztem magam, ezért mindet elküldtem, vagy csak barátok maradtunk.

A probléma pedig az, hogy nem is érzem azt, hogy szeretnék egy komoly(vagy akármilyen) párkapcsolatot,viszont így soha sem lesznek gyerekeim, meg családom...például még soha sem csókolóztam..

Van aki hasonló cipőben jár/járt?És mit tett ez ellen?Vagy egyszerűen csak fogadjam el, és éljek egyedül?


2016. febr. 4. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mákos lecsó uborkával.
2016. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
?..
2016. febr. 4. 22:37
 3/11 A kérdező kommentje:
normális ember van itt? :(
2016. febr. 4. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az Margit ?
2016. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A felfogásoddal van némi probléma! Ha továbbra is így állsz a dolgokhoz tényleg egyre rosszabb lesz...

A barátaid mit tanácsolnak?

2016. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és engem nem zavar, ha egy lánynak nem volt még párkapcsolata, mivel nekem sem volt, bár teljesen más okokból(csók,szex meg stb. az mondjuk volt,de rendes kapcsolat az nem). Nem mindenki igényel folyton párkapcsolatot. Az mondjuk elég érdekes, hogy ha tetszik valaki,akkor másokkal képzeled el, de idővel talán majd elmúlik ez is, lehet, hogy még nem vagy kész egy kapcsolatra, addig meg nem is kell erőltetni. Ha emellett családra meg gyerekekre vágysz, akkor előb utóbb csak megjön a kedved egy kapcsolathoz is . ELég ellentmondásos személyiség lehetsz, de ez nem feltétlen baj(sőt). Nem ismerek olyan lányt, aki hasonló cipőben jár mint te, de ne csüggedj. Hamupipőke is így volt ezzel, hogy senki nem járt olyan cipőben mint ő, aztán pont emiatt talált rá a herceg, vagy ki a tököm;D.
2016. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 5/7-nek:

Hát a barátaim csak nem értik, hogy miért nincs végre barátom..

Egyik kedves ismerősöm megpróbált összehozni valakivel, de én nagyon nem szeretem ezeket az erőltetett akciókat, szóval még ha tudom is, hogy jó szándékból csinálta, véget vetettem a találkának..Lehet hozzáállásomon kéne változtatnom, csak ez nem túl könnyű..Köszi a választ. :)

# 6/7-nek:

Köszi a bíztatást, én is abban reménykedem, egyszer majd "kinövöm" ezt.. :)

Azt mások is mondták már, hogy ellentmondásos személyiség vagyok, de ez másban is megnyilvánul.Lehet, hogy még kiforratlan a személyiségem..Mindenesetre köszi a választ! :)

2016. febr. 4. 22:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak meg jár a zöld kéz ! ;)
2016. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jajj már...Azt az értelemtől duzzadó választ nem lehet értékelni..
2016. febr. 4. 23:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Wtf...Ezt anno,hogy nem vettem észre,valaki belépett az accomba és ilyen szarságokat írkált :D Így utólag a is basszodjál meg!
2019. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!