Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így? (hosszú. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így? (hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha például tetszik valaki,és mondjuk vonzódom is hozzá, akkor nem bírom magammal elképzelni, hanem valamelyik szép barátnőmmel, vagy olyannal, akivel szerintem összeillenének.

De ez odáig fajult, 21 éves vagyok, és még soha sem volt párkapcsolatom..

Nincs túl sok önbizalmam, de nem érzem úgy hogy nagyon csúnya lennék, és mások azt mondták, hogy szép vagyok, tehát nem hiszem, hogy ezért..bár lehetséges, hogy csak nem akartak megbántani azzal, hogy lecsúnyáznak..


Középiskolás koromban volt olyan 7-8 "udvarlóm", de akkor még túl fiatalnak éreztem magam, ezért mindet elküldtem, vagy csak barátok maradtunk.

A probléma pedig az, hogy nem is érzem azt, hogy szeretnék egy komoly(vagy akármilyen) párkapcsolatot,viszont így soha sem lesznek gyerekeim, meg családom...például még soha sem csókolóztam..

Van aki hasonló cipőben jár/járt?És mit tett ez ellen?Vagy egyszerűen csak fogadjam el, és éljek egyedül?


2016. febr. 4. 22:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bocsi rossz helyre kattoltam és azt hittem az én régi kérdéseimet olvassom :D (Ciki :)
2019. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!