Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném rávenni a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném rávenni a páromat az intim szőrtelenítésre, de ő nem akarja - ez vajon olyan nagy kérés?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, ha valaki volt hasonló helyzetben: a kérdés írójaként 28 éves nő vagyok. Én régóta csupasz vagyok lenn, én így érzem magam jól. Nagyon szeretném, ha a barátom is végezne intim szőrtelenítést vagy fazonigazítást - ez egyszerűen így tetszene nekem. Ő ezt férfiatlannak tartja. Ez vajon nagy kérés?

2016. febr. 5. 16:28
1 2
 11/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha így érzi jól magát, akkor ez van. Az a lényeg, ő mit szeret, gondolom te sem örülnél, h olyasmit erőltetnének rád, amit nem akarsz.. Max mondd neki, hogy bekapod a golyóit, ha leszedi :D
2016. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért lenne férfiatlan, hiszen ez ma teljesen általános, a legtöbben bizony borotválják. Nekem egyébként jobban tetszik, ha van ott valami, de az legyen rövidre nyírva, ne lógjon a számba és ne akadjon a kezembe. Szerintem, ha mást nem, ennyit igazán megtehetne, hogy legalább rövidebbre vágja.
2016. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Higiéniai okokból jobb, ha nem szőrős. A mellkasomról én sem vágom le a szőrt barátnőm kérésére (nincs nagy), de az intim szőrzet az más. Ha egy olyan nővel lennék, akinek nagy intim szőrzete van, biztosan lekonyolna. Ezért gonfolom lepontoznak majd.. És ahogy mondták előttem már: Lehet rövidebbre is vágni, nem kell feltétlen borotválni
2016. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, a rövidre vágás lehet kényelmes viselet is. Ha gondolod, akkor felajánlhatod neki egy-egy közös fürdés után, hogy te megigazítod egy kicsit neki, bízzon benned. Csak éppen annyira igazítod, ami még neki is kellemes :)
2016. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is buzlsnak tartottam. Aztán rávett a párom, sokáig húztam a szám, de végül leborotváltam. Ha ő borotválja miattam akkor én is megteszem, hiszen én is a sima p.ncit szeretem. Aztán még tettszett is. Rendszeresen borotváltam jó ideig. Igaz mikor nől a szőr akkor viszket de ki lehet bírni. Jelenleg nem mindig borotválom mert nincs kinek, de ha lesz újra párom, akkor automatikusan fogom.
2016. febr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem olyan nagy kérés! Ha ő azt kérte Tőled, hogy vágd le, és Te megtetted szó nélkül, akkor megértem a reklamációdat, de mégis olyan ceruzával jár amilyennel szeretne! Ha pl. téged zavar a szopásban, érthető. De az biztos, hogy pl. nekem is a szőrös puncika tetszik. Az nőies, és szép. Lehet szép fazonja! Acsupasz olyan gyerekes kicsit, olyan pedofilos beütésű. Ráadásul 2 nap múlva mintha reszelőt nyalnék, így nem növeli a kedvem az orális játékokhoz, hanem inkább zavar! A párom levágja, mert úgy gondolja jobban tisztántartható, de kis bajuszt hagy, hogy legalább pinyjának nézzen ki, ne kis puncikának! Engem nem zavar a saját szőröm, de a kedvéért leborotválom, levágom, ha már hosszú, de nem vagdalom naponta, csak ha újra hosszú már! Ezek a doplgok nagy valószínűséggel mind mesterségesen lettek gerjesztve az illatszerek, a borotvák, a krémek, a stb. gyártók által! 100 éve is le lehetett volna vágni, a szőrt, mégsem tette senki, csak akinek nagyon tetszett? Miért lett varázsütésre olyan ódivatú, ha valakinek szőrös a puncija cerkája? A 60-70-80-as évek meztelen női mind szőrös puncit viselnek! A fárfiak még 10-20-évvel a nők után is szőrösek voltak. Vegyétek már észre hogy ez is a QA nagy manipuláció része! Nézzetek be egy turkálóba. A cuccok legnagyobb része női ruha, mert ők cserélgetik a ruhát, mert mire hazaviszi a boltból már nem tetszik neki. A gyerekruhákból is van, mert kinövik hamar, de férfiruha alig van, mert a férfi a testét betakarni használja a ruhát, ne migazán divatból veszi fel. Ami van a turikban, az extrém méretes, ormótlan, alaktalan darab, amit a ruhagyártók elszabtak! Persze a férfiak között is vannak ficsúrok akik a normálistól eltérő ruhakultuszban élnek! De az átlagférfi egyszerúen normálisan akar kinézni, és nem szeretne papagálynak látszani!
2016. febr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ki fogja ezt elolvasni? :-)
2016. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17: én elolvastam de nem értek egyet veled. Mint mondtam én nem divatból borotválom, és nem divatból tettszik a borotvált nő. Hanem mert szeretem, úgy ahogy te meg a szőröset szereted. Ízlések és pofonok.
2016. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!